Slovenská pošta radikálne modernizuje. Na pobočke získate aj HBO Max zadarmo

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Slovenská pošta rozširuje portfólio služieb

Telekomunikačný operátor 4ka rozširuje svoju spoluprácu so Slovenskou poštou. Teraz klienti vybavia objednávku domáceho internetu a televízie už aj na pobočkách Slovenskej pošty. Dá sa tak povedať, že 4ka získa prístup ku najširšej predajnej sieti Slovenska.

„Naši zákazníci si už zvykli, že na pobočkách Slovenskej pošty si môžu aktivovať mobilné služby, obľúbenú SIM kartu len za 4 Eurá alebo nové paušály SLOBODA. Bolo preto logické, aby sme náš najväčší predajný kanál ešte rozšírili aj o ponuku služieb pevnej siete, domáci internet či televíziu. Zákazníci 4ky na svojej pošte vybavia celé portfólio mobilných služieb a služieb pre domácnosti od 4ky. Sme nesmierne radi, že sme opäť bližšie k zákazníkovi, ktorý tak nemusí nikam cestovať a všetko vybaví jednoducho na jednom mieste, na svojej najbližšej pošte,“ hovorí Andrea Čagalová, senior produktová manažérka operátora 4ka.

4ka logo
Zdroj: 4KA

Už aj na pošte je možné aktivovať aktuálnu ponuku nielen mobilných služieb, ale aj služieb pre domácnosť 4ka. Predajcovia na pošte vedia teraz zákazníkovi odporučiť okrem mobilných služieb už aj domáci internet a ich kombinácie alebo aj doplnkové služby ako HBO, HBO Plus, FilmBox, či Cinemax.

Uvítací darček pre všetkých: balík filmových trhákov na HBO na mesiac zadarmo

4ka ponúka všetkým zákazníkom na vyskúšanie TV balík HBO na jeden miesiac zadarmo. Každý zákazník, ktorý si od 2. 10. 2023 do 31. 1. 2024, aktivuje alebo predĺži platnosť zmluvy na 4KA TV, tak získa televízny balík HBO – TV kanály HBO 1, HBO 2 a HBO 3, na jeden mesiac zadarmo.

Ponuka platí na všetky nové aktivácie 4KA TV nielen na pobočkách operátora, ale aj na Slovenskej pošte. Po uplynutí skúšobnej doby sa balík HBO deaktivuje automaticky, zákazník si však môže balík HBO aktivovať za cenu 8 eur mesačne, respektíve za 6 EUR mesačne pri 12-mesačnej viazanosti. Ako bonus pri tom dostane prístup do streamovacej služby HBO MAX zadarmo.

Zdroj: TS 4KA

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -