Slovenská speváčka a známa česká Miss prijali netradičnú výzvu: Toto o sebe prezradili!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Slovenská speváčka a známa česká Miss prijali netradičnú výzvu: Toto o sebe prezradili!

Čo sa stane, keď sa stretne slovenská speváčka, česká modelka, zopár otázok “na telo” a slúchadlá s unikátnou funkciou, vďaka ktorej nepočuješ absolútne nič? Na vlastnej koži si to vyskúšala dvojica v zložení Ronie a Nikol Švantnerová.

Spoločne si zahrali netradičnú Whisper challenge, počas ktorej preverili schopnosti nových slúchadiel Huawei FreeBuds 4 a zároveň o sebe prezradili poriadne zaujímavé pikošky.

Čo by si Nikol nikdy neobliekla?

Ako prvá sa výzvy ujala Ronie. Svojej súperke položila otázku, čo by si na seba nikdy neobliekla. Následne – keďže v ušiach mala slúchadlá, v nich pustenú hudbu a aby toho nebolo málo, tak aj zapnutú funkciu potlačenia okolitého hluku – boli jej úlohou uhádnuť odpoveď, ktorú Nikol niekoľkokrát odpovedala. Tento princíp sa niesol celou súťažou.

Whisper Challange
Zdroj: Huawei

Nikol má ako modelka s dlhoročnými skúsenosťami vo svojom vkuse jasno – odpoveď na otázku, čo určite nenájdeš v jej šatníku, nájdeš vo videu nižšie. Noestalo však len pri móde, čo-to Nikol prezradila aj o svojom hudobnom vkuse. V jej playliste by si našiel aj poriadne prekvapivého interpreta, ktorého by na ňu tipoval len málokto!

Ronie a jej spevácke vzory

Aby to bolo spravodlivé, po chvíli si baby vymenili strany a slúchadlá dostala do uší Nikol. Tá kládla otázky a snažila sa odpoveď “vyčítať” z pier oproti sediacej kolegyne – keďže inú možnosť pri zapnutej hudbe a potlačení hluku v slúchadlách ani nemala. A ani tu nebola núdza o poriadne vtipné momenty.

S kým by si Ronie chcela zaspievať na jednom pódiu? A ak by mohla ísť počas lockdownu na jeden jediný koncert, ktorý by to bol? To sú otázky, ktoré zaujímali Nikol a ešte zaujímavejšie, ako samotné odpovede, bolo ich hádanie. So slúchadlami v ušiach sa aj Arianu Grande dá pomýliť s hociktorou náhodnou Janou…

huawei freebuds
Zdroj: Huawei

Ty sa rozhodni, čo chceš počuť

Okrem hudobných či módnych tém bolo úlohou známych báb uhádnuť aj vychytávky, ktoré majú nové slúchadlá Huawei FreeBuds 4. Tie mali počas hádania obe aktérky v ušiach a práve táto novinka sa postarala o to, aby šlo o “našepkávaciu výzvu” v pravom zmysle slova.

Huawei FreeBuds 4 totiž vedia ušiť zážitok z počúvania hudby na mieru presne pre tvoje uši. Ľudia s väčšími ušami majú totiž zvukovod širší, čo znamená že medzi slúchadlami a uchom vzniká medzera. Časť zvuku sa teda vytratí a basové vnímanie je často narušené. Ak máš menšie uši, slúchadlá prepustia naopak príliš veľa basového výkonu.

Nové FreeBuds 4 od Huawei dokážu detekovať ich tvar a určiť optimálne nastavenie potlačenia hluku, pričom k tomu nepotrebujú ani štupľovú konštrukciu.

Aby toho nebolo málo, na jedno nabitie dokážu s puzdrom hrať až 22 hodín. Navyše s jeho pomocou si dokážeš slúchadlá nabiť naozaj bleskovo: stačí ich na chvíľu schovať do puzdra, počkať 15 minút a zábava môže pokračovať. Minimálne taká, akú si užili Nikol a Ronie počas nakrúcania svojej whisper challenge. Pozri si výsledok vo videu nižšie:

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -