Slováci spúšťajú vlastnú verziu Netflixu! Čo nám streamovacia služba Otta sľubuje?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

S postupom času sa zásadne mení spôsob, akým konzumujeme filmový obsah. Samozrejme, najlepší kinematografický zážitok stále ponúka kino a to sa asi nikdy nezmení. V posledných rokoch ale prišlo mnoho firiem, ktoré nám zjednodušili pozeranie filmov v pohodlí domova. Mnohí ľudia netrpezlivo upustili od „staromódneho“ sledovania televízie, ktorý vymenili za streamovacie služby. Na nich je najlepšie to, že človek si môže pozrieť čo chce, kedy chce, bez nejakých veľkých komplikácií. Stále sa ale nájdu nedostatky v obsahu, teda jednoducho fakt, že napríklad na Netflixe si asi nikdy nepozrieme slovenský film.

nahradí netflix televíziu
Zdroj: numerama.com

Streamovacia služba Otta

Tento problém by pre mnohých Slovákov mala vyriešiť pripravovaná streamovacia služba Otta od spoločnosti Towercom, ktorá nezaostáva za aktuálnymi trendmi. Mediálna služba podľa všetkého už zo začiatku ponúkne stovky titulov. Najlepšie je na tom ale to, že medzi nimi budú aj filmy našej domácej tvorby. Nielenže bude Otta na Slovensku konkurovať veľkým spoločnostiam ako Netflix či HBO Go, ale aj prinesie niečo navyše. Generálny riaditeľ Towercomu Ivan Peschl službu predstavuje týmito slovami:

„Otta prinesie obsah rôznych televíznych vysielateľov, tvorcov obsahu zo zahraničia, ale aj zo Slovenskej a Českej republiky. Rovnako tak ponúkneme aj vybrané filmové hity od najväčších hollywoodskych štúdií či vybrané filmy z prestížneho filmového festivalu v Cannes.“

streamovacia služba Otta
Zdroj: touchit.sk

Otta ponúkne viac než 600 titulov zo svetovej, európskej a domácej kinematografie, ktorú doplní o živé vysielanie piatich slovenských televízií, v ktorých môžu používatelia spätne pretáčať obsah až o 24 hodín a pristupovať k 7-dňovému archívu. Pri spustení budú dostupné televízie JOJ, JOJ Plus, WAU, JednotkaDvojka. Otta bude spustená začiatkom budúceho týždňa a pri viazanosti na 12 mesiacov bude dostupná za mesačný poplatok 4,99 €. Cena bez viazanosti je stanovená na 5,99 €.

Práve lokalizovaným obsahom sa Otta posnaží odlíšiť od konkurencie a zaujať väčšiu časť slovenského trhu. Myslíte si, že si u nás nájde miesto, alebo stále dáte prednosť Netflixu?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -