Za posledných 20 rokov sa zmenili na nepoznanie. Takto vyzerali slovenské celebrity v roku 2003!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Každý z nás sa raz za čas pozrie na staré fotky a pritom si len povie, ako ten čas rýchlo ubehol. Skrátka nikto z nás neunikne tomu, aby každý deň viac a viac zostarol. Pri niektorých ľuďoch sa to odrazí aj na vzhľade a tí šťastnejší vyzerajú ešte lepšie ako predtým. To platí hlavne pre celebrity, ktoré sa so stúpajúcim úspechom menili a samozrejme k lepšiemu, čo sa vzhľadu týka. Možno ste už aj zabudli, ako kedysi vyzeral moderátor Junior alebo speváčka a tanečníčka Mamba Dasha. Dnes vám preto ukážeme, ako vyzerali slovenské celebrity ešte v roku 2003. Ktorá hviezda sa za posledných 20 rokov najviac zmenila?

1. Milan Zimnýkoval (45 rokov)

slovenské celebrity v roku 2003
Zdroj: topky.sk, instagram.com

Milan Zimnýkoval, známejší skôr ako Junior, je známy moderátor rannej šou vo Fun rádiu. S kariérou moderátora začal ešte počas školy na Filizofickej fakulte v Prešove. Práve v prešovskom rádiu fungoval do roku 2004. V tom roku sa kvôli dobrým ohlasom divákov dostal do jednej z najpočúvanejších rádio staníc na Slovensku. Najväčšiu slávu získal, keď začal moderovať popoludňajšiu šou s ďalším moderátorom Marcelom Forgáčom.

Šou týchto dvoch moderátorov bola taká populárna, že ju vedenie presunulo do ranných hodín, teda v čase s najväčšou počúvanosťou. Junior prekonal svoj problém s nadváhou a dostal sa aj do televízie JOJ ako moderátor šou Československo má talent. Túto fotku z minulosti zdieľal na svojom Instagrame a mnohí jeho fanúšikovia neverili tomu, ako veľmi sa zmenil.

2. Mamba Dasha Šarközyová (33 rokov)

slovenské celebrity v roku 2003
Zdroj: markiza.sk, instagram.com

Známa tanečníčka, speváčka a dnes už aj influencerka. Ako 19-ročná sa zúčastnila šou Slovensko hľadá Superstar, v ktorej sa dostala do povedomia ľudí. Napriek tomu, že túto súťaž nevyhrala, sa dostala pomerne ďaleko a zaistila si tak kariéru speváčky a občasnej herečky. Samozrejme, že za jej úspechom stojí aj jej vzhľad, keďže ju jej fanúšikovia považujú za exotickú krásku. Dnes je vydatá za člena tanečnej skupiny The Pastels Tonyho Poruchu.

3. Silvia Kucherenko (40 rokov)

slovenské celebrity v roku 2003
Zdroj: diva.aktuality.sk, instagram.com

Silviu Kucherenko môžeme skutočne vnímať, ako jednu z najznámejších európskych modeliek. Na Slovensku je však skôr vnímaná ako symbol umelej krásy. Druhá vec, podľa ktorej ju slovenskí diváci poznajú, je fakt, že je exmilenkou moderátora Vila Rozborila. Silvia má za sebou mnohé plastické operácie, čo jej vynieslo množstvo reklamných ponúk a to hlavne v Turecku. V krajine polmesiaca je jednou z najžiadanejších a najdrahších modeliek. V roku 2008 sa tajne vydala za ukrajinského podnikateľa Viktora Kucherenka. Pri pohľade na Silviu a jej fotku z minulosti je skutočne zaujímavé to, ako vyzerali slovenské celebrity v roku 2003.

4. Attila Végh (37 rokov)

slovenské celebrity v roku 2003
Zdroj: osporte.sk, instagram.com

Najznámejší slovenský bojovník MMA Attila Végh sa narodil v Dunajskej strede. K bojovým športom ho to ťahalo už od detstva. Od 5 do 16 rokov sa totiž venoval wrestlingu, neskôr prešiel na kempo karate, v ktorom exceloval. Vyhral titul majstra sveta a 14x vyhral titul majstra Maďarska. V roku 2008 absolvoval svoj debut v MMA. Pri svojich začiatkoch dokázal vyhrať 9 zápasov za sebou. Dnes je známy aj vďaka hosťovaniu v rôznych reláciách, akou je napríklad Tvoja tvár znie povedome. Taktiež v súčasnosti patrí medzi najobľúbenejšie slovenské celebrity.

5. Dominika Cibuľková (33 rokov)

Zdroj: sportweb.pravda.sk, instagram.com

Dominika Cibuľková je vôbec najznámejšia slovenská tenistka. Jej najväčším úspechom je finále slávneho grandslamového turnaja Australian Open. Vo finále tohto turnaja si zahrala v roku 2014. Vďaka tomu sa dostala v rebríčku ATP do top desiatky. S tenisom začala ešte ako 7-ročná. V roku 2004 odohrala svoj vôbec prvý tenisový duel proti českej tenistke Petre Novotníkovej, ktorý vyhrala na sety 6:2 a 6:1. V roku 2019 ukončila profesionálnu kariéru a začala s kariérou influencerky a podnikateľky.

6. Sisa Sklovská (57 rokov)

Zdroj: idnes.cz, instagram.com

Sisa Sklovská je jednou z najznámejších popových a hlavne operných slovenských speváčok. Bola súčasťou Opery Slovenského národného divadla v Bratislave, na konte má viacero albumov a vystupovala ako porotkyňa v šou X Factor. Dnes je známa aj ako manželka podnikateľa Juraja Lelkesa. Na jej vzhľad mali veľký vplyv plastické operácie a úpravy, ktoré v priebehu rokov podstúpila.

7. Veronika a Daniela Nízlové / Twiins (34 rokov)

Zdroj: instagram.com

Spevácke duo Twiins sa do povedomia slovenského národa dostalo vďaka účasti v speváckej súťaži Hviezdička v roku 1996. Sestry Nízlové túto súťaž vyhrali. Ich najväčším speváckym úspechom je účasť v medzinárodne úspešnej šou Eurovision Song Contest. V tejto súťaži zastupovali našu krajinu v roku 2011. Dnes sú sestry Nízlové známe ako veľmi atraktívne modelky a influencerky. Takto však vyzerali v roku 2003, teda pred 20 rokmi.

8. Jaro Slávik (48 rokov)

Zdroj: expres.cz, instagram.com

Známy hudobný producent Jaro Slávik je dnes známy skôr ako porotca talentovej šou Československo má talent. Už od začiatku tejto šou v roku 2010 sa stal mediálne najsledovanejším porotcom.

9. Andrea Verešová (42 rokov)

Zdroj: extra.cz, instagram.com

Možno vás to prekvapí, no jedna z najznámejších slovenských modeliek Andrea Verešová, vyštudovala Právnickú fakultu na Karlovej Univerzite v Prahe. Čo vás už zrejme neprekvapí je to, že v roku 1999 získala titul Miss Slovensko. Práve tento úspech odštartoval jej veľmi úspešnú kariéru svetovej modelky. Ako vidíte, Andrea sa rokmi naozaj zmenila, avšak krása a šarm jej rozhodne zostali.

10. Zlatica Puškárová (45 rokov)

Zdroj: topky.sk, instagram.com

Niekoľkonásobná držiteľka ceny OTO Zlatica Švajdová-Puškárová patrí medzi najznámejšie slovenské moderátorky. Vyštudovala Filozofickú fakultu na univerzite Komenského v Bratislave. Po dokončení štúdia pracovala pre denníky SME či SITA. V roku 1999 začala jej kariéra v televízii Markíza. Moderovala Televízne noviny, no do povedomia divákov sa dostala vďaka moderovaniu politickej relácie Na telo. Ako vidíte, čo sa jej vzhľadu týka, tak sa to rokmi len a len zlepšovalo.

Takto vyzerali slovenské celebrity v roku 2003. Ktorá známa osobnosť sa podľa vás najviac zmenila?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -