Koleníka či Rytmusa by ste určite nespoznali! Takto vyzerali na začiatku svojej kariéry známe slovenské celebrity

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Slovenské celebrity zamlada

Nie vždy nás zaujíma to, ako sa vlastne dostali niektoré slovenské hviezdy do šoubiznisu. Avšak vždy nás zaujíma to, ako asi vyzerali tieto slovenské celebrity pred tým, než sa z nich stali hviezdy. Kedysi samozrejme nemali prostriedky ani dôvod na to, aby vyzerali úžasne. Preto je niekedy pohľad na ich fotky z minulosti doslova šokujúci. A dnes vás čaká niečo podobné. V tomto článku vám totiž ukážeme, ako vyzerali hviezdy slovenského šoubiznisu, keď ich ešte nikto nepoznal. Schválne, či by ste spoznali Koleníka, Rytmusa či Adelu Vinczeovú.

1. Ján Koleník

slovenské celebrity
Zdroj: joj.sk, instagram.com

Ján Koleník už niekoľko rokov patrí medzi najžiadanejších slovenských hercov. Herec, ktorý v súčasnosti zahviezdil v seriáli Druhá šanca, študoval na gymnáziu v Banskej Bystrici. Neskôr ho čakali dva roky umeleckej školy, taktiež v Banskej Bystrici, no napokon sa aj on pobral na VŠMU do Bratislavy. Preslávil sa vďaka seriálu Panelák, v ktorom si strihol rolu mafiána. Dnes je považovaný za jedného z najcharizmatickejších slovenských hercov.

2. Tomáš Maštalír

slovenské celebrity
Zdroj: cas.sk

Keď už sme pri charizmatických slovenských hercoch… Meno Tomáš Maštalír je určite každému známe. Aj Tomáš Maštalír študoval na Vysokej škole muzických umení v Bratislave. Neskôr nasledovalo divadlo a potom už filmy a seriály. Pre slovenských divákov sa stal známym, keď sa predstavil ako mladý doktor v seriáli Ordinácia v Ružovej záhrade. Medzi jeho najlepšie filmy patrí určite kinohit Čiara, triler Trhlina či seriál Za sklom, v ktorom si zahral spolu s Jánom Koleníkom. V súčasnosti je hviezdou obľúbeného dramedy seriálu Pán profesor.

3. Táňa Pauhofová

slovenské celebrity
Zdroj: feminity.sk, topky.sk

Asi ťažko by ste podľa prvej fotky zistili, že toto je jedna z najžiadanejších slovenských herečiek, však? Už ako 10-ročná sa Táňa vryla do pamäte divákov ako detská hviezda a to vďaka filmu Škriatok. Neskôr nasledovala práca v rádiu, v dabingu (nadabovala Hermionu zo série Harry Potter), no jej kroky napokon putovali na VŠMU. Jej kariéra sa rozbiehala rýchlo, zažiarila vo filmoch ako Román pre mužov a v seriáloch ako Ordinácia v ružovej záhrade či Obchod so šťastím. V súčasnosti je známa vďaka filmom ako Všetko alebo nič či Šťastný Nový Rok.

4. Veronika a Daniela Nízlové (Twiins)

slovenské celebrity
Zdroj: koktail.pravda.sk, instagram.com

Spoznali by ste ich? Niekto možno áno, niekto možno nie. Známe slovenské speváčky a v súčasnosti aj influencerky či modelky sa preslávili ako spevácke duo. Už v tom čase priťahovali zraky mnohých mužov. V súčasnosti sú známe ako slovenské sexbomby, keďže hudbe sa už nevenujú tak často, ako propagácii na Instagrame. Vďaka hudbe sa z nich stali slovenské celebrity, vďaka Instagramu sa z nich stali slovenské hviezdy.

5. Patrik „Rytmus“ Vrbovský

slovenské celebrity
Zdroj: cas.sk, instagram.com

Aj takto vyzeral jeden z najslávnejších slovenských raperov v histórii. Patrik Vrbovský, známy ako Rytmus, bol zakladajúcim členom skupiny Kontrafakt, ktorá úžasným spôsobom spopularizovala hip-hop na Slovensku a v Čechách. Ako vieme, Rytmus sa neskôr rozhodol pre sólovú kariéru, ktorá pokračuje dodnes. V skutočnosti sa však nechcel presadiť ako raper ale ako tanečník. Dokonca bol členom skupiny známeho choreografa Fredyho Aysiho.

6. Marián „Čeky“ Čekovský

Marián Čekovský
Zdroj: sme.sk, instagram.com

Slávny komik, moderátor, herec ale predovšetkým hudobník študoval na košickom konzervatóriu hudobno-dramatický odbor a hru na klavíri. V začiatkoch svojej kariéry bol súčasťou skupiny No Name, neskôr si vytvoril vlastnú skupinu s názvom Čekovský Band. Spolupracoval takmer s každým slovenským interpretom, no darilo sa mu aj v dabingu. Medzi jeho najslávnejšie postavičky patri Pišta Lakatoš. Ten bol pôvodne vytvorený len pre reklamné účely, no u divákov mal taký ohlas, že si vyslúžil samostatný seriál a taktiež film.

7. Matej „Sajfa“ Cifra

Sajfa
Zdroj: cas.sk, instagram.com

Známy moderátor, zabávač a v súčasnosti aj influencer či youtuber študoval na poprednej univerzite Jána Amosa Komenského v Bratislave. Medzi jeho najväčšie prednosti patrí komunikatívnosť, ktorú na tejto univerzite študoval. Takmer celú svoju kariéru pracoval a pracuje vo Fun Rádiu, no veľmi známa je aj jeho talkshow Level Lama. V súčasnosti určite patrí medzi najobľúbenejšie slovenské celebrity a takto vyzeral v začiatkoch svojej kariéry.

8. Adela Vinczeová

Adela Vinczeová
Zdroj: topky.sk, instagram.com

Slová Adela a Sajfa pozná každý z nás. Toto dnes už legendárne duo niekoľko rokov bavilo poslucháčov Fun Rádia. Adela Vinczeová, kedysi Banášová, však odišla do televízie. Do povedomia všetkých divákov sa dostala hlavne ako moderátorka vtedy ešte prvej série šou s názvom Slovensko hľadá SuperStar. Neskôr nasledovala jej vlastná talkshow v televízii Markíza a v podstate jeden úspech za druhým. So Sajfom sa spoznala ešte na vysokej škole, keďže boli spolužiaci.

9. Dominika Mirgová

Dominika Mirgová
Zdroj: casprezeny.pluska.sk, instagram.com

Keď už sme pri SuperStar… Dominika Mirgová je určite jedna z najznámejších súťažiacich tejto šou. Síce skončila druhá, no v súčasnosti patrí medzi vôbec najobľúbenejšie slovenské speváčky. Na konte má množstvo hitov a samozrejme jej kariéra vôbec nekončí. Takto vyzerala, keď ešte súperila s Vierkou Berkyovou o titul SuperStar.

10. Kristína Svarinská

Kristína Svarinská
Zdroj: 1.pluska.sk, instagram.com

Kristína Svarinská je taktiež „produktom“ známej VŠMU v Bratislave. Lenže ešte pred týmto štúdiom sa stala známou vďaka filmu Dážď, v ktorom si zahrala ako 11-ročná. Neskôr sa stala jednou z mladých hviezd v seriáli Andyho Krausa Panelák, ale venovala sa aj filmom či dabingu. Dnes patrí medzi najuznávanejšie slovenské herečky a taktiež medzi najobľúbenejšie celebrity.

Zdroj: csfd.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -