Slovenskí umelci vládnu rebríčku popularity! | YouTube trendy #4

Nenechajte si ujsť

YouTube trendy #4

Aj keď o deň neskôr, aj tento týždeň sme nemohli zabudnúť na vaše obľúbené výbery toho najlepšieho z YouTube. Komu sa podarilo dostať do rebríčka toho najpozeranejšieho na slovenskej YouTube scéne? Bavia Slovákov skôr YouTuberi alebo hudobné videoklipy? Poďme sa na to pozrieť!

OTECKOVIA – Kubko zjedol muchu, má to po Vladovi

Na desiatom, čiže pre nás poslednom mieste v rebríčku tohtotýždňových trendov, sa objavuje scénka zo seriálu Oteckovia. V nej, ako podľa nadpisu môžeme vidieť, Kubko zjedol muchu a potom mu prišlo zle. Samozrejme, doma sa mu pekne vysmiali.

Ariana Grande – breathin

Ariana Grande, ktorá sa podľa magazínu Billboard stala ženou roka, nám posiela ďalší videoklip. Tentokrát nesie názov breathin a prináša ako aj jej nádherný hlas, tak aj skvelé video, ktoré ukazuje mnoho podarených efektov.

Rozhodujete čo máme robiť!

Na ôsmom mieste sa nachádza video najodoberanejšieho slovenského YouTubera, Goga, ktorý si pripravil video so známym milovníkom áut, Drahom. Títo dvaja strávili celú noc v Aquaparku a o tom, čo tam robili, sme rozhodovali priamo my – pomocou Instagramu.

David Guetta, Bebe Rexha & J Balvin – Say My Name

David Guetta stojí za ďalším hitom! A som si istý, že túto pesničku v rádiách budeme párkrát určite počuť. Čo sa môže pokaziť na americky-španielskej kombinácií?

 

I.M.T. Smile – Poď so mnou (Official Music Video) ft. Kali

Sme radi, že Kali sa objavil na tejto veci, aj keď to nie je jeho obľúbený rapový štýl. Podľa mňa práve on tomu dodáva tú pravú iskru. Hudba je obohatená o videoklip zo štúdia, čiže nič prevratné. No aj tak sa toto video dokázalo dostať na šiestu priečku v trendy.

Imagine Dragons – Bad Liar

Imagine Dragons nám posielajú ďalšiu bombu, ktorá však prichádza bez videoklipu. Bad Liar má na YouTube už cez 5 miliónov videní a Slováci túto pesničku posunuli na 5. miesto v trendoch.

Lady Gaga, Bradley Cooper – I’ll Never Love Again (A Star Is Born)

Ďalšia pesnička z filmu Zrodila sa hviezda patrí do našich trendov. Lady Gaga prišla s neskutočne emotívnou piesňou I’ll Never Love Again, ktorá sa dotkla nejedného fanúšika. Videoklip obsahuje útržky z už spomínaného filmu Zrodila sa hviezda.

Typy tínedžerov | Zrebný & Frlajs

Na 3. mieste v Slovenských trendoch sa objavuje duo Zrebný a Frlajs. Tí svojím humorom bavia celé Slovensko aj Česko. Ich nové video sa nazýva Typy tínedžerov. Priznajte sa, ktorý typ ste vy?

samey – nadej ft. saul

Zem, vzduch, voda, oheň… Takto sa začínajú slová modernej skladby od dvoch talentovaných umelcov. Sameya z Haha Crew a Saula z KHANS. Tento kratučký track sa im vydaril a aj preto si zaberajú druhé miesto.

Kali feat. Čis T – UVOĽNI SA Prod. Peter Pann

Tento týždeň si obľubu Slovákov najviac získali Kali a Čis T pesničkou Uvoľni sa. Ide o song z nadchádzajúceho Kaliho albumu DOVI DOPO. My im, samozrejme, gratulujeme k prvému miestu!

Čo hovoríte na videá, ktoré tento týždeň trendujú na slovenskom YouTube? Našli ste v zozname aj nejaké vaše obľúbené? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -