Státisíce ďalších Slovákov si už naladia nový TV kanál. Čo na ňom nájdete?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nový kanál Prima COOL SK dorazil ku ďalšiemu operátorovi

Aktualizované 29. 5. 2024: Ďalší operátor zaradil do svojej ponuky novú TV stanicu Prima COOL SK, teda výhradne slovenskú verziu českého kanálu. Stanicu si od 28. mája naladia už aj klienti Skylinku. Prima COOL HD SK bola tiež pridaná do ponuky internetovej a satelitnej platformy freeSAT.

Pôvodný článok

Zákazníci digitálnej televízie od O2 si od dnes nájdu vo veľkej O2 TV až 4 nové televízne stanice, a to Arena Sport 1, Arena Sport 2, TV Paprika a Prima COOL SK. O2 tiež rozšíri ponuku O2 TV Mini o 3 stanice od Primy, a to Prima SK, Prima COOL SK a CNN Prima News.

Cena balíkov televíznych služieb operátora ostáva nezmenená, nové stanice tak klienti získajú v podstate zadarmo. O2 TV Mini stojí 6 eur mesačne, klasická O2 TV stojí 12 eur mesačne.

Nova Sport
ChatGPT

Jednoznačne najzaujímavejší je príchod Prima COOL SK, slovenskej verzie známej a obľúbenej českej TV stanice. Rozhodnutie odlíšiť vysielanie českej a slovenskej stanice prišlo aj v kontexte dlhodobého boja o exkluzívne vysielacie práva. Takéto riešenie navrhol Protimonopolný úrad (PMÚ) Slovenskej republiky.

Prima COOL SK bude ponúkať lákavý obsah, zameraný na mladého diváka. Jej príchod nie je obmedzený len televíznymi službami O2, ale v podstate kanál na celom slovenskom trhu nahrádza pôvodnú českú TV stanicu.

Nový kanál ponúkne od svojho štartu napríklad motoristický seriál Top Gear, zábavné relácie a aj pôvodné seriály z produkcie stanice Prima. TV stanica bude vysielať aj ikonických Simpsonovcov v nezameniteľnom českom dabingu. Avšak, z ponuky na poslednú chvíľu vypadol sci-fi seriál Hviezdna brána.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -