Obrovské prekvapenie od operátora. Ďalší Slováci zajtra získajú prémiové TV kanály s Formulou 1

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Operátor zaradil do ponuky ďalšie TV kanály Nova Sport

Ešte pred letom „magentový operátor“ poteší všetkých športových fanúšikov. Od 7. júna 2024 Telekom rozšíri programovú štruktúru o stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6. Tie prinesú preteky Formuly 1, prenosy MotoGP či UFC. 

Formula 1 je späť + MotoGP a ďalší motoristický obsah

Prestížna motoristická séria Formula 1 sa znovu vracia na obrazovky Magio TV. Nadšenci rýchlych monopostov ju nájdu na stanici Nova Sport 5 a okrem samotných pretekov sa môžu tešiť na prenosy všetkých tréningov a kvalifikácií, súťaže F2, F3 a novinkou bude aj ženská séria F1 Academy. 

Živé prenosy série MotoGP a ďalší motoristický obsah bude možné sledovať na kanáli Nova Sport 6. Okrem toho sa diváci budú môcť tešiť aj na prenosy hlavných galavečerov MMA organizácie UFC.

TV stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6 budú dostupné pre zákazníkov Magio TV SAT XL a Magio TV cez internet XL. Zároveň budú do 31. augusta 2024 obe stanice sprístupnené ako benefit aj pre zákazníkov Magio TV cez internet v balíku L. 

Zákazníci MAGIO TV na pevnej sieti (IPTV) dostanú stanicu Nova Sport 5 od programu Magio TV XL. Navyše do 31. augusta 2024 bude sprístupnená ako benefit aj pre zákazníkov Magio TV na pevnej sieti v programe L.

telekom logo mwc
Zdroj: redakcia REWIND.sk

Špičkový európsky futbal pokračuje

Telekom sa podelil aj o skvelé správy pre fanúšikov európskeho futbalu – v najbližších rokoch si budú môcť užiť stovky zápasov z viacerých súťaží. V prvom rade príde pokračovanie UEFA Ligy majstrov v úplne novom formáte s ešte väčším počtom zápasov i hracích kôl. UEFA Liga majstrov sa bude vysielať na štvorici kanálov Nova Sport 3 až 6.

Zákazníci sa môžu tešiť aj na ďalšie prémiové futbalové ligy ako Bundesliga a LaLiga. Na Nova Sport kanáloch taktiež aj naďalej nájdete najvyššia nemeckú a španielsku futbalovú súťaž. 

„Špičkový šport je už dlhé roky dôležitým pilierom ponuky Magio TV a sme radi, že Nova Sport 3 a 4 budú aj v ďalších rokoch esenciálnou súčasťou našej programovej ponuky a k nim pribudne nová dvojica Nova Sport 5 a 6. Vďaka nim sa môžu fanúšikovia aj ďalšie roky tešiť zo skvelých futbalových týždňov, zatiaľ čo víkendy budú patriť aj motoristickým hitom ako F1 a MotoGP,“ uviedol Marcel Šatánek, senior manažér pre TV obsah a platformy Slovak Telekomu.

V Telekome aj PREMIER SPORT 3 a 4

V priebehu roka 2024 pribudli do rastra TV kanálov aj ďalšie športové stanice. PREMIER SPORT 3 od 18. januára 2024 prináša zákazníkom to najlepšie z mužského tenisu (ATP World Tour a ďalšie súťaže). 

V máji 2024 pribudol aj PREMIER SPORT 4, ktorý ponúka magazíny Oktagon MMA či záznamy zápasov. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -