Slovenský Komisár Rex k nám z produkcie Markízy dorazí už na jeseň! Na čo sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Každý o ňom počul. Nie každý ho žiaľ na vlastné oči videl. A preto nás teší, že celý príbeh budeme môcť zažiť znova, a to priamo z dielní slovenskej televíznej stanice Markíza. Ak ste jeden z milióna a originálny Komisár Rex vám nič nevraví, vymeškali ste veľa. Jedná sa o veľmi úspešný akčný televízny seriál s prvkami krimi, ktorý pochádza z rakúsko-nemecko-talianskej spolupráce. Jeho hlavným hrdinom je nadaný policajný pes menom Rex. Príbehy odohrávajúce sa okolo tohoto sympatického vlčiaka sú náplňou väčšiny epizód. Pes toho bezpochyby zažil veľmi veľa, pretože 45-minútových epizód bolo v priebehu 11 sérií odvysielaných až 137. V slovenskej televízii sme seriál mohli sledovať od roku 1995 do roku 2011 na Markíze.

Markíza nám vráti Komisára Rexa, tentokrát však pôjde o slovenskú verziu

Televízia Markíza už onedlho začne s natáčaním slovenskej verzie zahraničného seriálu Komisár Rex. Po mnohých neúspešných seriáloch televízie je zjavné, že do slovenského Rexa vkladá veľké nádeje. Celkom určite sa stane jedným z hlavných ťahákov televízie, pričom nenecháva nič na náhodu.

komisár rex
Zdroj: wikiwand.en

Pri príprave seriálu samozrejme Markíza vychádza práve z úspešného rakúskeho originálu. Dávalo by teda zmysel mať veľké očakávania a dúfať, že televízia využije jej silnej značky. Práve preto si Markíza poisťuje registráciou hneď až sedem rôznych potencionálnych názvov pripravovaného seriálu, ktoré vychádzajú z originálneho názvu. Okrem značky Komisár Rex a jej variácií si Markíza poistila aj názov originálneho seriálu v angličtine – Inšpektor Rex či REX. Taktiež nové meno možno dostane aj náš psí hrdina. Televízia totiž pracuje s nápadmi, že by sa seriálový vlčiak volal Alex alebo Max.

Prvé diely slovenského Komisára Rexa by mohla mať televízia pripravené už v najbližších mesiacoch. Seriál by Markíza mala chcieť už tento rok, pričom ho pridá medzi najväčšie ťaháky jesennej sezóny. Tešíte sa? Alebo veríte, že nič neprekoná originál a slovenská verzia bude trápnou napodobeninou?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -