Slovenský mobilný operátor rozdáva dáta zadarmo. Ako ich získať?

Nenechajte si ujsť

Slovenský mobilný operátor Tesco mobile nám spraví Vianoce ešte krajším predčasným darčekom. Ponúka nám dáta zadarmo až na desať mesiacov a lacnejší spôsob získania SIM karty. Rozhodli sa tak urobiť kvôli ich desiatemu výročiu.

Dáta zadarmo až na 10 mesiacov

Je to jednoduché. Aktivujte si SIM kartu s názvom Bodka do 31. januára 2020 a automaticky vám bude priradený aj balíček internet 1500 za 0 eur. Ak sa vám operátor Tesco mobile nebude páčiť, nemusíte byť nešťastný, keďže SIM karta je bez viazanosti.

Internet 1500 znamená, že dostaneme 1500 MB dát, ak ich však minieme, môžeme si obnoviť ďalších 1000 MB dát za 3€.

Ak chceme dáta zadarmo každý mesiac, musíme si kartu dobiť aspoň raz v mesačnom cykle a to tak, aby zvyšný kredit nepresahoval hodnotu 20 €. Čo to znamená?

Ak si dobijeme kartu v hodnote 30 €, musíme prečerpať aspoň 10 €, aby zvyšná hodnota kreditu dosahovala pod 20 €. Ak túto podmienku splníme, dostaneme upozornenie pomocou SMS.

dáta zadarmo
Zdroj: facebook Tesco mobile SK

Zľava platí taktiež na SIM kartu

Okrem dát zadarmo dostaneme aj SIM kartu, ktorá funguje na kredit. Volanie do akejkoľvek siete na slovensku stojí 0,039 €/min a jedna SMS do akejkoľvek siete na slovensku taktiež 0,039 €.

Mobilný internet zdarma nie je jediná akcia, ktorú Tesco mobile predstavuje. Ponúka nám taktiež kartu v polovičnej cene, ktorú však musíme docieliť nákupom v obchodnej sieti TESCO nad 15 eur. Akcia na SIM kartu platí do 8. januára 2020.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Služba nabitý víkend

Tesco mobile má už dlhšie aktívnu akciu nabitý víkend, ktorá nám prináša volania na čísla Tesco mobile úplne zadarmo. Stačí ak si v ktorýkoľvek piatok dobijete kredit. Služba nabitý víkend sa vám automaticky aktivuje. Avšak pozor, váš zostatok na SIM karte musí byť vyšší ako 30 €, Tesco mobile tak zabraňuje zneužívaniu tejto služby.

dáta zadarmo
Zdroj: tesco.com

Kde SIM kartu zakúpiť?

Kartu si môžete jednoducho zakúpiť v sieti Tesco alebo aj z domova pomocou e-shopu. Spraviť tak môžete na oficiálnej webstránke Tesco mobile.

Zdroj: tescomobile.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -