Sú nezastaviteľné. Obľúbené smart hodinky búrajú trh, Apple a Samsung sa začínajú báť

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Smart hodinky Huawei predali viac ako 2,5 milióna kusov

Spoločnosť Huawei oznámila zásadný predajný míľnik svojej najnovšej série smart hodiniek Huawei WATCH GT 4. Počet objednávok po celom svete presiahol 2,5 milióna zariadení. Toto číslo predstavuje úspech spoločnosti vo vysoko konkurenčnom globálnom prostredí na trhu so zariadeniami typu wearables.

Nové rekordy na trhu smart hodiniek

Tieto čísla sú dôkazom rastúcej popularity smart hodiniek. Podľa správy o podiele na trhu spoločnosti Counterpoint za tretí štvrťrok sa dodávky spoločnosti Huawei zvýšili medziročne o 56 %. Vďaka tomu sa Huawei zaujal silnú pozíciu na trhu s tretím najväčším podielom.

huawei watch gt 4 recenzia
Zdroj: REWIND.sk

Smart hodinky Huawei WATCH GT 4 získali ocenenia so spokojnými recenziami od spotrebiteľských technologických médií.

Britská technologická webová stránka Trusted Reviews označila Huawei Watch GT 4 za „jedny z najlepších smart hodiniek Huawei vôbec.“ Médium Wareable sa vyjadrilo, že „Huawei WATCH GT 4 sú vynikajúce všestranné smart hodinky.“ Na našom webe nájdete aj našu vlastnú recenziu na tieto smart hodinky.

Spájanie módy a technológií

WATCH GT 4 vynikajú vďaka spojeniu technológie a štýlu. Nie je to len nositeľné zariadenie, ale aj módny doplnok, ktorý kombinuje funkcie s elegantným dizajnom.

Pamela Reif, medzinárodne uznávaná módna a fitness ikona, ako aj olympijský víťaz, držiteľ zlatej medaily z majstrovstiev sveta a Európy Sir Mo Farah, boli vymenovaní za ambasádorov wearables produktov Huawei. Obaja aktívne používajú zariadenia Huawei. Pomáhajú im zvýšiť efektivitu tréningu, či lepšie pochopiť ich zdravotný stav, pričom nemusia robiť kompromisy v štýle a dizajne.

Huawei Watch GT 4 RECENZIA
Zdroj: REWIND.sk

Spojenie dizajnu a funkcií

Dvojica modelov Huawei WATCH GT 4, ktorá je k dispozícii v 46 mm a 41 mm variantoch, zdôrazňuje ikonický osemhranný dizajn, pripomínajúci klasické hodinky. Nejde však len o zovňajšok. Vo svojej podstate je to výkonný prístroj plný funkcií. Majú dlhú výdrž batérie. Je spoločníkom pre tých, ktorí hľadajú kombináciu štýlu, funkčnosti a uvedomelého zdravia.

Vďaka vylepšovaným technológiám, ako napríklad Huawei TruSeen™ 5.5+, analýza PPG arytmie, správa menštruačného cyklu 3.0 či informovanosť o dýchaní počas spánku, Huawei stále súperí s poprednými gigantmi ako Apple či Samsung.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -