Zbohom, Apple. Smart hodinky Oppo Watch boli oficiálne predstavené

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak chcete, aby vašu ruku zdobili naozaj sympatické smart hodinky, najnovšie Oppo Watch sú pre vás ako stvorené. Nesklamal ani samotný dizajn, ku ktorému výrobcovia dokázali prispôsobiť aj primeranú cenu.

Spoločnosť Oppo sa v posledných rokoch radí medzi najväčších výrobcov smartfónov, ale tentokrát si pre nás tento čínsky gigant pripravil niečo úplne iné. Najnovšie smart hodinky nás síce dokázali zaujať dizajnom, ale ten vychádza z konkurenčných Apple Watch.

Oppo Watch
Zdroj: Oppo.com

Čo všetko obsahujú najnovšie smart hodinky Oppo Watch?

Pravdepodobne najväčším lákadlom pre záujemcov hodiniek bude podpora eSIM, ktorá nahrádza doteraz používané plastové SIM karty. Určite poteší aj ovládanie hudby, ktorú si pomocou zariadenia budete môcť kedykoľvek prepnúť.

Ak nazrieme do displeja hodiniek, pozeráme sa na hliníkovú konštrukciu spolu s dvomi bočnými tlačidlami v kombinácii s navigáciou. Okrem toho sa môžeme pripraviť na radu nových senzorov, ktorá dokážu zmerať viacero rozličných veličín.

Medzi nimi nájdeme napríklad aj funkcie spánku, srdcového rytmu, športových aktivít a nechýba ani meranie EKG. Novinka disponuje aj odolnosťou voči vode alebo prachu.

Oppo Watch
Zdroj: Oppo.com

„Pod kapotou“

Najnovší model nás nesklame ani svojím výkonom, ktorý dodá čipová sada Snapdragon Wear 2500. Ako sekundárny procesor vybrali výrobcovia Apollo 3. Hodinky si tak budú môcť sami prepínať medzi čipovými sadami pre maximalizáciu výdrže batérie.

Samozrejmosťou bude aj operačný systém, ktorý bude založený na Androide. Hodinky taktiež používajú aj vlastnú nadstavbu ColorOS Watch spoločnosti Oppo.

Oppo Watch sa nestratia ani v rýchlosti nabíjania, kde sa vďaka rýchlemu VOOC nabijú na 50 % za necelých 17 minút. Na jedno nabitie dokážu hodinky fungovať až dlhých 40 hodín, zatiaľ čo profil úspory batérie predĺži ich životnosť až na 21 dní.

Oppo Watch
Zdroj: oppo.com

Predaj začne, samozrejme, najprv v Číne, ale kedy sa začnú predávať vo, to zatiaľ svete nevieme. Oficiálny predaj by sa mal začať 24. marca. Verzia 46 mm bude stáť približne 290 dolárov a cena verzie 41 mm sa bude pohybovať okolo 215 dolárov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo hovoríte na najnovšie Oppo Watch, ktoré vyzerajú podozrivo podobne konkurencii od Apple? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: gsmarena.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -