POTVRDENÉ: Nové smart hodinky od Samsungu nesú názov Galaxy Watch 3. Čo o nich vieme?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pôvodne sa očakávalo, že najnovšie smart hodinky od spoločnosti Samsung budú niesť názov Galaxy Watch 2, ale najnovšie informácie odhaľujú niečo úplne iné. Juhokórejský gigant jedno číslo preskočí a ich nadchádzajúce zariadenie sa na trh dostane pod menom Samsung Galaxy Watch 3.

Novinku nám prezradil portál XDA Developers, ktorý si v aplikácii Samsung Wearable všimol novú aktualizáciu. Túto aplikáciu potrebujete mať nainštalovanú vo vašom smartfóne z dôvodu lepšej kompatibility s hodinkami a k dnešnému dňu v nej nájdete aj ikonku s označením Galaxy Watch 3.

Samsung Galaxy Watch 3
Zdroj: androidcommunity.com

Galaxy Watch 3 budú ďalšie smart hodinky spoločnosti Samsung

Určite stojí za zmienku to, že príchod nového kúsku ešte neznamená, že Samsung úplne vynechá Galaxy Watch 2. No taktiež to môže naznačovať aj to, že výrobca chce svoju najnovšiu ozdobu ruky odlíšiť od športovejších Galaxy Watch Active 2.

Takýto skok by nebol pre Samsung žiadnou novinkou. Predsa len, ak sledujete príchody nových vlajkových modelov, skoky v číslach ste si už mohli všimnúť. Na rozdiel od Apple, ktorý ide rad za radom, Samsung má inú taktiku. Ako príkladom tomu je Samsung Galaxy S10, po ktorom nasleduje hneď S20 (5. august 2020).

Samsung Galaxy Watch 3
Zdroj: notebookcheck.net

Čo vieme o nových smart hodinkách?

Galaxy Watch 3 budú vo svojom vnútri skrývať rôzne funkcie, vrátane podpory GPS a LTE. Na užívateľa taktiež čaká aj 45 mm rám z nehrdzavejúcej ocele.

Vodotesnosť bude 5 ATM (50M) 5 BAR – takto vodeodolné hodinky znesú styk s vodou, a to pri činnostiach ako napr. umývanie riadu, umývanie rúk a budeme si s nimi môcť aj zaplávať. Taktiež budú veľmi odolné pred poškodením. Chrániť ich bude Gorilla Glass DX.

Zatiaľ nie je známe, kedy Samsung spustí oficiálny predaj hodiniek, ale vzhľadom na to, že už boli certifikované, spoločnosť ich pravdepodobne odhalí niekedy v blízkej budúcnosti. Aj preto nikam neodchádzajte, pretože ďalšie informácie by sa mohli objaviť už čoskoro.

Čo hovoríte na príchod nových Galaxy Watch 3 od spoločnosti Samsung? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: xda-decelopers.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -