Táto smart posteľ s plátnom a 4K projektorom vám (ne)dá spávať

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

My rozumieme tomu, že ranné vstávanie z postele je už teraz veľmi ťažkou aktivitou. Vaša posteľ je totižto útulná a komfortná – a teraz si predstavte, že by bola ešte niečo viac. Presne o to sa postaral taliansky architekt a dizajnér Fabio Vinella, ktorý pre firmu Hi-Interiors vytvoril niečo nadpozemské. Niečo, čo kombinuje ten pocit útulnosti a komfortu s najnovšími smart technológiami.

Posteľ HiBed totiž ponúka ten najluxusnejší zážitok zo spánku vôbec. Predchádzajúcou verziou bola posteľ Hi Can, ktorá síce dokázala podobné veci, no jej dizajn nebol tak minimalistický a pôsobila veľmi chladne. Novší model naopak vyzerá ako budúcnosť posteľného dizajnu a spálňových interiérov.

Smart posteľ
Zdroj: hi-interiors.com

Smart posteľ HiBed od Hi-Interiors

Asi najlepšou funkciou postele (mimo spánku) je zatiahnuteľné plátno s uhlopriečkou 70 palcov. K tomu samozrejme nechýba ani 4K projektor, ktorý zaručene mení každý Netflix & Chill na Netflix & Sex. O ozvučenie sa postarajú vstavané reproduktory s priestorovým zvukom, ktoré okrem iného hlásia aj denné počasie a novinky zo sveta.

Tam však inteligentné funkcie tejto postele nekončia. Posteľ dokáže taktiež analyzovať a sledovať váš spánok, telesnú hmotnosť či monitorovať izbovú teplotu, kvalitu vzduchu a úroveň hluku. V tomto bode by sme sa ani nečudovali, ak by vám posteľ dokázala dať aj tantra masáž (čo bohužiaľ nedokáže).

Smart posteľ
Zdroj: hi-interiors.com

Aby toho nebolo málo, posteľ má aj funkciu ambientného osvetlenia, ktoré si môžete nastaviť na spánok, relax, čítanie alebo ranný alarm. Všetky funkcie sa nastavujú v samostatnej mobilnej aplikácii, ktorá prichádza spolu s posteľou.

HiBed sa dá aktuálne predobjednať na stránkach Hi-Interiors, no cena zatiaľ nie je stanovená. Treba teda brať do úvahy, že prvá verzia stála okolo 40,300 amerických dolárov, čo je v prepočte okolo 36,326€. Nuž, za kvalitný spánok sa platí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Zdroj: inspiralist.com, hypebae.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -