Nová séria Smart TV Honor X1 bola predstavená. Dočkáme sa troch veľkostí s rozlíšením 4K a nízkej ceny

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Honor prišiel za posledné roky s novými technologickými vychytávkami, ktoré dokázali konkurovať ostatným výrobcom. Ich nová Smart TV sa chváli smiešnou cenou za to, čo ponúka.

Značka patriaca pod Huawei stále napreduje a dôkazom tomu je aj predstavenie pripravovaných Smart Life produktov, kde okrem iných zaujímavých zariadení nájdeme aj nový Smart TV Honor X1.

Dokáže Smart TV Honor X1 konkurovať ostatným ázijským výrobcom?

Najnovšia séria televízorov je k dispozícii až v troch veľkostiach – 50 palcov, 55 palcov a 65 palcov. Samozrejmosťou je taktiež aj 4K displej s Ultra HD rozlíšením a pomer obrazovky k telu robí 94 %. Vyznačuje sa taktiež úzkymi rámami a 3D funkciami.

Výrobca sľubuje komplexnú inováciu v oblasti audia a videa. Pokiaľ ide o kvalitu obrazu, podporuje širokú škálu farieb (92 % DCI-P3). Okrem toho prichádza aj s novou technológiou MEMC, ktorá poskytuje dynamickú kompenzáciu obrazu v reálnom čase.

Smart TV Honor X1
Zdroj: kanobu.ru

Ostatné špecifikácie a cena

Pokiaľ ide o kvalitu zvuku, Honor X1 obsahuje až štyri 10W reproduktory. Nechýbajú ani dva 0,5L zvukové komory nezávislé od seba, ktoré sú nainštalované vo vnútri zariadenia. Takáto kombinácia dokopy vytvára nádherný priestorový zvuk na úrovni kina. Televízor podporuje aj rozhranie Bluetooth v5.0 a Wi-Fi 802.11 ac. Medzi integrovanými portami nájdeme HDMI 2.0, USB 3.0, Ethernet, AV a DTMB.

Všetky tri televízne modely majú tiež veľkú 1L zvukovú dutinu a 31-segmentované EQ nastavenia zvuku s najpokročilejším algoritmom spracovania zvuku Huawei Histen.

Hardvér celej série X1 je vyzbrojený inteligentným čipom Honghu 818 a štvorjadrovým 1,5 GHz procesorom, ktorý plynule dokáže dekódovať 8K a 4K videá. Zariadenie je k dispozícii s 2 GB RAM a 16 GB úložiskom. Cena je približne 400 eur v závislosti od toho, aký rozmer televízora si vyberiete.

Honor Smart tv X1
Zdroj: techradar.com

Ako teda môžeme vidieť, Honor myslí na budúcnosť svojich zákazníkov a snaží sa im priniesť veľký počet smart zariadení. V najbližších dňoch by nám mala značka patriaca pod Huawei predstaviť aj veľa iných zaujímavých produktov, o ktorých vás budeme informovať.

Čo hovoríte na nový Smart TV Honor X1, ktorý sa zdá byť konkurencie schopným produktom? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: gadgets.ndtv.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -