Podpásovka pre zákazníkov Applu… Balenie iPhone 12 nebude obsahovať jednu z najdôležitejších vecí

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Apple nepribalí k iPhone 12 slúchadlá

Spoľahlivý Apple analytik Ming-Chi Kuo prináša mrzuté správy pre tých, ktorí si chystajú kúpiť nadchádzajúci mobilný telefón kalifornského výrobcu. Balenie iPhone 12 podľa jeho informácií nebude obsahovať slúchadláani drôtové EarPods, ani bezdrôtové AirPods.

Firma v minulosti odstránila 3,5 mm jack na zapojenie klasických slúchadiel. V tom období sa zmenil konektor na EarPods slúchadlách. Užívatelia ich tak zapájali cez ten istý port ako nabíjačku.

Apple vtedy taktiež predstavil bezdrôtové slúchadlá AirPods, ktoré už majú 2. generáciu aj verziu Pro. Samozrejme, ich kvalita je lepšia a absencia kábla je pohodlnejšia, no od toho sa odvíja aj niekoľkonásobná cenovka.

Rozhodnutie nepribaliť k iPhonom 12 ani jedny z týchto slúchadiel rozhodne naštve množstvo zákazníkov spoločnosti. Motiváciou má byť navýšenie predajov bezdrôtových AirPods. No aj keď sa človek rozhodne pre klasické káblové slúchadlá, bude si ich musieť kúpiť zvlášť. EarPods vás vyjdú na 29 €, zatiaľ čo AirPods od 179 € do 279 € v závislosti na generáciu.

Zdroj: 9to5mac.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -