Prekvapí nás Samsung Galaxy Z Flip 2 trojitým zadným fotoaparátom a väčšou sekundárnou obrazovkou?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovšie patentové obrázky odhaľujú potenciálny dizajn pripravovaného smartfónu Samsung Galaxy Z Flip 2. Samsung ešte len vo februári vydal pôvodný skladací model zo série Galaxy Z Flip a podľa všetkého si pre nás plánujú nové prekvapenie.

K dnešnému dňu máme dokonca aj predstavu o tom, ako by zariadenie mohlo vyzerať a juhokórejská spoločnosť sa rozhodla pre niekoľko zásadných zmien.

Samsung Galaxy Z Flip 2
Zdroj: gizmochina.com

Aký bude Samsung Galaxy Z Flip 2?

Ako si môžete všimnúť na vyššie priloženom obrázku, stredný patent zobrazuje sklopený displej ako je tomu aj pri Galaxy Z Flip. Avšak po bokoch sa nachádzajú dva možné návrhy, ktoré by sa mohli stať novým korunovaným nástupcom.

Pôvodný Galaxy Z Flip má na zadnej strane duálny fotoaparát s LED bleskom a sekundárnym OLED displejom. Ten užívateľovi ukáže malé externé okno, v ktorom vidí všetky upozornenia.

Dizajnový návrh Modelu A nás dokáže zaujať hlavne vďaka prítomnosti horizontálneho trojitého fotoaparátu. Nechýbajú, samozrejme, ani blesk a sekundárna obrazovka.

Model B trojitý fotoaparát situovaný vertikálne, čo umožňuje zahrnutie väčšieho sekundárneho displeja. Pokiaľ ide o ostatné dizajnové prvky, iné zmeny sme zatiaľ nezaznamenali.

Samsung Galaxy Z Flip 2
Takto by to mohlo vyzerať v praxi; Zdroj: gizmochina.com

Plány Samsungu na druhú polovicu 2020

Spoločnosť nedávno vydala ich finančnú správu prvého štvrťroku 2020 a podľa slov hovorcu sa musia zmieriť s neuspokojivými výsledkami.

Za slabší predaj môže bohužiaľ stále šíriaca sa pandémia nového koronavírusu, ktorá zasiahla aj tohto technologického giganta. No výrobca ostáva i naďalej pozitívne naladený a plány na rok 2020 v sebe zahŕňajú nové modely z radov Galaxy Note a Galaxy Fold.

Ako teda môžeme vidieť, Samsung stále verí v dopyt po ich zariadeniach a ešte do konca roka vydajú dve nové zariadenia. Samsung Galaxy Fold 2 príde v treťom štvrťroku 2020.

Čo hovoríte na dizajnový návrh pripravovaného skladacieho smartfónu Samsung Galaxy Z Flip 2? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: gizmochina.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -