Filmy

Smrtonosná Pasca ožije v novej forme, na ktorú sme si počkali takmer 30 rokov!

Herec Bruce Willis je meno známe snáď každému. Tento dnes už 62-ročný herec si začal stavať svoje malé impérium ešte v 80. rokoch, kedy sa mu podarilo preraziť v Hollywoode vďaka role Johna McClanea v snímke Smrtonosná pasca. Táto snímka nás odvtedy sprevádzala snáď každoročne počas sviatkov pokoja, kedy televízne stanice vysielajú tie najlepšie filmy zo svojho repertoáru. Práve táto séria filmov vychovala dnešných otcov a taktiež vyrobila dieru v histórii kinematografie vo sfére boxofficu.

Filmy boli natoľko slávne, že sa dočkali formy videohry, ktorá prišla na svetlo sveta v roku 1990. Medzi rokom 1990 a 2017 pritom vyšlo ďalších 8 hier, z ktorých sa posledná objavila na mobilných telefónoch v roku 2013. Ale jediné, čoho sme sa ešte nedočkali, je knižná alebo komiksová forma filmu. A práve tomu je koniec! Snímka sa dočká vlastnej komiksovej verzie, ktorú môžeme očakávať už onedlho.

Die Hard

Vo filme si zahralo mnoho známych hercov, medzi ktorými sa našiel aj Samuel L. Jackson; zdroj: screenrant.com

Zmŕtvychvstanie?

To, že séria Smrtonosnej Pasce pomaly zaniká do dávnej kinematografickej histórie, je snáď každému jasné. Posledný film, ktorý vyšiel pod týmto menom, sa dočkal premiéry v roku 2013 a zarobil 300 miliónov amerických dolárov celosvetovo. Počin sa však nedočkal dobrých recenzií a predstavoval pre novodobých kritikov pandorinu skrinku. Komiksy, ktoré majú vyjsť už o pár mesiacov, však naopak nevyzerajú vôbec zle! Grafická a štylistická stránka jednotlivých stránok vyzerá vážne sympaticky a zároveň komediálne. Práve tak si pamätáme samotného Johna McClanea, alebo nie?

Celý komiks sa dočká hardcover edície už 17. októbra, kedy ho posunie do predaja spoločnosť Amazon, ktorá je známa svojou rýchlou expedíciou tovaru. Avšak to, ako dopadne budúcnosť tejto série, nie je známe. Jediné, čo vieme povedať, je to, že sa na toto “zmŕtvychvstanie” veľmi tešíme.

Die Hard

Obálka komiksu, ktorý bude niesť taký istý názov, ako samotná filmová séria; zdroj: screenrant.com

Čo vravíte na komiksovú verziu Smrtonosnej Pasce vy? Máte o niečo podobné záujem, alebo si radšej znova pozriete už kultový film?

About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár