Smutná správa z Rogue One! Star Wars fanúšikovia sú nahnevaní po celom svete!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Páči sa vám ikonický začiatok Star Wars filmov? Rogue One vás teda moc nepoteší!

Ako ste už mohli vytušiť z podnadpisu, už vieme pravdu o začiatkoch samostatných filmoch Star Wars sveta. Začiatkom samozrejme myslíme ten žltý text, ktorý sa premieta vo hviezdach. Do dnešného dňa je tento začiatok hodnotený ako najlepší a najikonickejší v histórii filmu. Určite teda zmrzí správa, že v Rogue One a pravdepodobne ani v ostatných Anthology filmoch tento začiatok neuvidíme. Bolo to potvrdené dnes prezidentom Lucasfilm spoločnosti.

Dlhé špekulácie sa teda stali pravdou a určite nie som jediný, koho to zamrzelo. Či teda plánujú urobiť vlastný začiatok, ktorý by sa hral pred každým samostatným SW filmom, to nevieme. Je dosť možné, že nedostaneme ani názov na začiatku. Ako teda film začne, na to už si musíme počkať. Je nám jasné, že úvodné titulky s celkovým filmom nič nemajú, no keď ste v sérii Star Wars, je škoda robiť zmeny. Zmenu žánru filmu teda pocítime už v prvých minútach. Pod textom nájdete originálne otváranie filmu z roku 1977 a pod ním začiatok Rogue One panelu na Star Wars Celebration. Ten sa podľa nás veľmi vydaril a je škoda, že pravdepodobne ani takým spôsobom nezačne tento film.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=iXDnFYu91vY]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-KjKVGVK09U]

Zamrzela vás táto správa? Alebo vám je jedno, ako tento film začne? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

    • No dúfajme že si to rozmyslia a urobia aspoň niečo čo by mohlo byť tomu podobné.. Pokiaľ na začiatku nezapočujem túto nostalgiu tak to bude fakt smutné :-(

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -