Snake Eyes: G.I. Joe Origins prichádza s prvým trailerom. Nechýba v ňom dávka kvalitnej akcie či hudby

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Paramount Pictures zverejnilo prvý trailer k akčnému filmovému dobrodružstvu s názvom Snake Eyes: G I Joe Origins. Dej tohto spin-offu z obľúbenej franšízy poslúži divákom ako originálny príbeh hlavnej postavy, ktorú si zahral Henry Golding (Slušní chlapci).

O réžiu sa postaral nemecký režisér Robert Schwentke (Rezistencia). Scenár od Evana Spiliotopoulosa (Kráska a zviera, Bright 2) je založený na komiksovej sérii, ktorú v 80. rokoch napísal Larry Hama. V tom čase sa séria vydávala pod záštitou Marvel Comics, čo samozrejme rapídne rýchlo spopularizovalo túto postavičku od Hasbro a veľkému záujmu sa teší až dodnes.

Prvý teaser trailer k akčnému filmu Snake Eyes: G I Joe Origins:

Najnovšia krátka upútavka ťa zavedie na začiatok cesty bojovníka, ktorý je po záchrane dediča významného japonského klanu pozvaný do Japonska. Tam začne žiť nový život, no jeho tajomná minulosť mu je stále v pätách.

Minulý týždeň sa tiež na povrch dostali niektoré zábery z filmu, ktoré odhaľujú herca Andrewa Kojiho v úlohe Storm Shadow, člena klanu Arashikage, trénujúceho Snake Eyes. Z týchto dvoch sa však neskôr stanú úhlavní nepriatelia a práve najnovší film bude skúmať vzťah medzi nimi.

V pôvodných dvoch filmoch stvárnil postavu Snake Eyes herec Ray Park (Hviezdne vojny: Epizóda I – Skrytá hrozba). No tentokrát ho nehradila jeho mladšia verzia, z ktorej sa postupom času stane jeden z hlavných členov špeciálnej vojenskej jednotky G.I. Joe. Okrem Goldinga a Kojiho si vo filme zahrali aj Úrsula Corberó (Money Heist) ako Barónka, Samara Weaving (Hollywood) ako Scarlett, Haruka Abe (Cruella) ako Akiko, Tahehiro Hira ako Kenta a Iko Uwais ako Harder Master.

G I Joe: Snake Eyes trailer
Zdroj: geektyrant.com

Oficiálna synopsa:

„Vo filme Snake Eyes: G.I. Joe Origins (pôvodný názov) je herec Henry Golding Snake Eyes, húževnatý samotár, ktorý je po záchrane života dediča vítaný do starodávneho japonského klanu Arashikage. Po príchode do Japonska sa začne učiť spôsobom ninja bojovníka a zároveň dostane to, po čom túžil – nový domov. Keď však budú odhalené tajomstvá z jeho minulosti, Snake Eyes musí podstúpiť test oddanosti a cti, aj keď to znamená stratu dôvery najbližších.“

Film premiéruje v slovenských kinách 23. júla 2021. K dispozícii tiež bude na streamovacej platforme Paramount+ 45 dní po kino premiére. A ak sa táto očakávaná akčná novinka zapíše medzi úspechy, Paramount plánuje v najbližších rokoch oveľa viac projektov z tejto franšízy.

Čo hovoríš na prvý trailer k akčnému filmu Snake Eyes: G I Joe Origins? Dáš tomuto film šancu? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -