Zack Snyder odhalil prvý pohľad na Martiana Manhuntera, ktorého uvidíme v Justice League na HBO Max

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zack Snyder odhalil prvý pohľad na Martiana Manhuntera zahrnutého do jeho strihu filmu Justice League, ktorý uvidíme na HBO Max v štvordielnej sérii.

Režisér po uvedení filmu Man of Steel z roku 2013 strávil dlhé roky plánovaním a budovaním DCEU. Ešte v tom čase predstavil plán spočívajúci z piatich filmov, ktoré sa mali točiť okolo Supermana v podaní Henryho Cavilla.

No aj keď sa fanúšikovia nikdy nedočkali realizácie jeho vízie, po tom čo projekt opustil, nová verzia so sebou prináša oveľa viac príjemných prekvapení ako tomu bolo pri pôvodnej verzii filmu z roku 2017.

Zack Snyder Justice League
Zdroj: flickprime.com

Zack Snyder predstavil pohľad na ďalšiu komiksovú postavu z filmu Justice League

Snyderov strih so sebou prinesie veľa nových záberov a vylepšenú dejovú líniu, ktorú sme už síce predtým videli, ale tentokrát bude obsahovať niekoľko nových prvkov.

Jedným z týchto prvkov bude aj prítomnosť komiksovej postavy Martiana Manhuntera, pri ktorom sa tak potvrdila dlhoročná teória fanúšikov – generál Swanwick (Henry Lennix) je skutočne mimozemským hrdinom.

Zack Snyder Justice League
Zdroj: chasemagnett.wordpress.com

Ako dlho je už siedmy člen Justice League v DC univerze?

Martian Manhunter je mimozemský utečenec, ktorý sa skrýva na Zemi už celé storočia. Nosí v sebe obrovskú silu a v podstate sledoval celý vývoj metaľudí, kým sa rozhodol pridať na ich stranu.

V civilnej verzii ho poznáme ako generála Swanwicka. Ten vystupoval vo filmoch Batman v Superman a dokonca aj Muž z ocele.

siedmy člen justice league
Zdroj: wall.alphacoders.com

Kto všetko sa ukáže na HBO Max v štvordielnej minisérii?

Snyder nám dal na vedomie, že v centre rozprávania príbehu bude Cyborg (Ray Fisher). Okrem neho je v tíme Aquaman (Jason Momoa), Flash (Ezra Miller) a jeho ústrednú trojicu tvoria Superman (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot) a Batman (Ben Affleck). Svoje sily budú musieť spojiť proti Steppenwolfovi a dokonca Darkseidovi.

Medzi nepriateľmi sa objaví aj Lex Luthor (Jessie Eisenberg). Ďalšími postavami sú Lois Lane (Amy Adams) a Martha Kent (Diane Lane). Chýbať nebude ani Batmanov komorník Alfred (Jeremy Irons) a zástupca detektívov Gothamu, komisár Gordon (J.K. Simmons).

Pôvodný film bol rozdelený do štyroch samostatných hodinových častí ako televízna miniséria. Za tento čas by mohlo dostať niekoľko postáv viac priestoru, a to teda aj vrátane tých nových.

Čo hovoríte na „nového“ člena Justice League, ktorého nám konečne ukázal aj samotný režisér Zack Snyder? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -