Šokujúca správa. Zomrel herec z Pirátov z Karibiku po útoku žraloka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Zomrel herec z filmu Piráti z Karibiku

O slávnej filmovej pirátskej sérii sa v poslednom čase hovorí primárne kvôli jej neistému osudu. Teraz však jej priaznivcov a celkovo svet, nielen ten filmový, zasiahla nešťastná správa, ktorú priniesol portál BBC. O život prišiel herec, ktorý si zahral v sérii Piráti z Karibiku. Stalo sa tak po útoku žraloka.

Britský informačný portál dostal správu od Associated Press, ktoré reportovalo, že na pobreží havajského ostrova Oahu bolo nájedné telo. Okamžite boli k nemi privolaní záchranári na vodných skútroch, keď však dorazili na pláž Mālaekahana,  muž bol okamžite prehlásený za mŕtveho. Na jeho tele sa našlo niekoľko uhrýznutí od žraloka, ktoré utrpel po tom, čo bol surfovať v oceáne pri Honolulu.

tamayo perry piráti z karibiku
Zdroj: Walt Disney Pictures

Známy aj z Charlieho anjelov či seriálu Havaj 5-0

Muž bol identifikovaný ako 49-ročný Tamayo Perry. Filmoví nadšenci ho mohli poznať kvôli jeho úlohe v športovej dráme Osudové leto, z pokračovania Charlieho anjelov či zo štvrého filmu Piráti z Karibiku s podtitulom Na vlnách podivna.

Na krátko sa objavil aj v seriáli Havaj 5-0, kde stvárnil plavčíka. Táto rola sa stotožňovala s jeho skutočným životom, pretože bol od roku 2016 naozaj členom pobrežnej hliadky.

Vážený člen každého tímu

Perry pôsobil aj ako inštruktor  surfovania a jeho nadšenie a energia bola na vlnách údajne nákazlivá, čo ho povzbudzovalo k ešte lepším výkonom.

Nešťastnú udalosť dokonca komentoval aj Rick Blangiardi, starosta Honolulu. Smrť nazval tragickou stratou a hovorí, že Tamayo bol legendárnym vodným mužom a váženým členom každého tímu.

Ostrov zaplavili varovania pred vyskytujúcimi sa žralokmi, ale aj odkazmi, ktoré vzdávajú hold Tamayo Perrymu.

Zdroje: variety.com; bbc.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -