Prvý Solo: A Star Wars Story trailer je konečne tu! Máme sa začať na tento Star Wars film tešiť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Solo: A Star Wars Story trailer je konečne tu!

Tento trailer je v podstate udalosťou, na ktorú sa čakalo naozaj veľmi dlho! 3 mesiace pred premiérou, a do dnešného dňa sme nevideli z nového mimoepizódneho Star Wars filmu nič. Ani oficiálny plagát, ani žiadne artworky – nič. Iba problémy spoza kamier, jedno oznámenie o oficiálnom názve, no a režisérove (Ryan Howard) fotky na twitteri. Teraz tu však konečne vravíme o riadnej oficiálnej ukážke!

V dnešnom Super Bowle sa so 45 sekundami mladý Han Solo konečne ukázal, no a už tam to vyzeralo veľmi dobre. Fanúšikom však chýbalo v celom spote to hlavné! Krásny plný pohľad na Aldena Ehrenreicha, ktorý musí zobrať štafetu po Harrisonovi Fordovi a to vravíme aj o jeho hlase. To všetko však už môžte hodiť za hlavu, keďže plnohodnotný, krásny trailer je tu práve pre vás nachystaný!

Super Bowl trailer + oficiálny trailer. Nuž, nie je zlé takto začať markting na takýto film. Síce sme teda len 3 krátke mesiace od vydania filmu, zatiaľ to vyzerá tak, že si Lucasfilm mohol v kľude dať takto načas. Trailer vyzerá úžasne, no a ak sa ukážka krásne po internete rozšíri, Star Wars si môže s novým filmom vydýchnuť. Ako sa Chewie stretol s Hanom? Kto je vo filme Emilia Clarke? Ako Han vyhral od Landa Millenium Falcon? Všetky tieto otázky sa dozvieme už v máji. Zatiaľ si tento trailer zopakujte koľkokrát len budete chcieť. Určite tento článok ešte v nasledujúcich hodinách navštívte, ak príde oficiálny plagát (čo by mal) hodíme ho rovno sem.

UPDATE: Zatiaľ sme dostali len charakterové plagáty, ktoré sú však krásne ladené do western štýlu!

Solo: A Star Wars Story; Zdroj: starwars.com
Han Solo – Solo: A Star Wars Story; Zdroj: starwars.com
Solo: A Star Wars Story; Zdroj: starwars.com
Qi’ra – Solo: A Star Wars Story; Zdroj: starwars.com
Solo: A Star Wars Story; Zdroj: starwars.com
Lando Calrisian – Solo: A Star Wars Story; Zdroj: starwars.com
Solo: A Star Wars Story; Zdroj: starwars.com
Chewbaca – Solo: A Star Wars Story; Zdroj: starwars.com

Čo vravíte na prvý Solo: A Star Wars Story trailer? Tešíte sa na túto Star Wars mimoepizódnu kapitolu? Bude to lepšie ako Rogue One? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -