Bude Solo: A Star Wars Story zlý film? Vraj mu neverí ani štúdio!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Máme sa vôbec tešiť na film Solo: A Star Wars Story?

To, že film o Hanovi Solovi vlastne nikto nechcel už dávno vieme. Predsa len, menšia záhada k tejto postave jednoducho patrí. Keď teda ohlásili samostatný film, nikto vlastne nevedel, čo má očakávať. Projekt začínal so skvelými režisérmi, no tí potom kvôli nezhodám museli odísť. Opäť nám to však nevadilo, keďže Phila Lorda a Chrisa Millera nahradil skvelý Ron Howard, ktorý má na konte filmy ako Rush a Apollo 13.

Po týchto dnešných novinkách sa však už začíname obávať. Filmu vraj naozaj neverí ani štúdio. A toto nie je prvýkrát, čo podobnú správu počujeme. Prvá správa nám rozprávala hlavne o tom, že štúdio nie je vôbec spokojné s výkonom Aldena Ehrenreicha ako predstaviteľa Hana Sola. No a teraz sa pridalo pár ďalších dôvodov.

Oficiálne logo filmu Solo: A Star Wars Story
Oficiálne logo filmu Solo: A Star Wars Story; Zdroj: starwars.com

„Disney sa pripravuje na to, že tento film rachne. Báli sa o to už pred tou celou kontroverziou s Last Jedi, no teraz v podstate Sola odpisujú. Hlavný herec, Alden Ehrenreich, nevie hrať, a vždy musel byť pri jeho scénach dialógový pomocník. Navyše, so scenárom sa nedá vôbec pracovať. Bude to veľká búračka.“

Človek, ktorý túto správu oznámil má vraj blízko k produkcii filmu, no a tým, že sa táto správa zverejnila, vyzerá, že je dôveryhodným zdrojom. Máme sa teda obávať? Nuž, nikto si tento film neželal, i keď vidieť začiatky tejto slávnej postavy bude určite zaujímavé. Žeby bol ale Ehrenreich taký zlý? Prečo by si ho potom štúdio najímalo a nevymenilo ho v prvých týždňoch? Lucasfilm a Disney sú predsa viac než schopní urobiť drastické rozhodnutia na poslednú chvíľu. Viac o štýle a príbehu filmu nám však napovie až prvý trailer, ktorý by tu mal byť už čoskoro. Solo: A Star Wars Movie príde do našich kín už 24. mája!

Tešíte sa na tento Star Wars film? Veríte tomuto tvrdeniu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -