Solo, Jurský Svet: Zánik ríše a Deadpool 2 v šťavnatých 30 sekundových ukážkach! Na ktorý z nich sa tešíte najviac?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Solo, Jurský Svet: Zánik ríše a Deadpool 2 v šťavnatých 30 sekundových ukážkach!

Síce momentálne asi každý nedočkavo vyčkáva na Avengers: Infinity War, to nie je jediný letný hit roka. Kiná nám v nasledujúcich týždňoch toho prinesú naozaj veľa, čo si užijú predovšetkým milovníci hororu, efektov a sci-fi. Asi 3 najočakávanejšie filmy leta (ak nerátame Infinity War) nám však konečne ponúkli nové zábery v 30 sekundách. No a ak máme podľa nich niečo súdiť, tak jedine to, že sa máme na čo tešiť.

Solo: A Star Wars Story

Solo síce len pred pár dňami debutoval s novým trailerom, už teraz získal svoj oficiálny TV spot. Nie je to však len zostrihaný trailer na 30 sekúnd. Dočkáte sa tu pár skvelých nových záberov, vrátane scény, kedy sa Solo dozvedá meno svojho chlpatého priateľa. Aspoň nás tvorcovia čím ďalšj presviedčajú, že tento film veru omyl nebol a nech už vyzerá zbytočný ako chce, podľa všetkého sa v kinách dobre zabavíme. No a treba uznať, že Alden Ehrenreich nás milo prekvapuje ako Han Solo čoraz viac, za čo sme veľmi šťastní!

Jurský Svet: Zánik ríše

Toto leto sa vracajú aj dinosaury z najlegendárnejšieho dinoparku na svete. Jurská séria po úspešnom obnovení v roku 2015 dostala druhý dych a už čoskoro si zájdeme na jej piaty diel. Tentoraz nás tvorcovia lákajú na strašidelnejší a temnejší príbeh, s viac realistickejšími dinosaurami. Nová 30 sekundová ukážka nám teda poskytuje krásny pohľad na práve zmienené veci a pridáva k tomu krásnu informáciu, že už v stredu (pre nás možno vo štvrtok) sa dočkáme ďalšieho oficiálneho traileru.

Deadpool 2

Pokračovania úspešného antihrdinu čo nevie držať jazyk za zubami sa tiež dočkáme už toto leto. Zatiaľ čo prvý diel bol skôr nezávislá superhrdinská komédia, pri pokračovaní pôjde o akčnú a veľkú komiksovku, ktorá sa dokonca bude snažiť priviesť na plátna slávny komiksový tím X-Force. Myslíme si, že tu stačí povedať len jedno. Ak bude film rovnako drzý, vtipný a krvavý ako jednotka, nikto z nás návštevu kina neoľutuje.

Na ktorý z týchto troch filmov sa tešíte najviac? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -