Režisér filmu Deadpool pracuje na ďalšom sólovom X-Men filme! O ktorom hrdinovi však bude?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Aktuálna situácia medzi štúdiami Fox a Disney ostáva stále zahalená. Prvé stretnutie tímu X-Men a Avengers môžeme čakať až o niekoľko rokov a jediné, čo aktuálne poznáme, je rozpis „X-Men“ filmov pre tento rok. Dočkáme sa tímovky X-Men: Dark Phoenix, hororu New Mutants ale aj klasického pokračovania sólovky Deadpool. Najnovšie správy však hovoria, že ani odkúpenie Foxu nespomaľuje toto štúdio v produkovaní filmov. Režisér obľúbenej snímky Deadpool, Tim Miller totižto pripravuje pre Fox ďalší sólový X-Men film! Poďme sa teda spolu pozrieť na to, o ktorom mutantovi pravdepodobne uvidíme sólový príbeh. Vlastný film by mala dostať mladá členka tímu, Kitty Pryde!

Sólový film o Kitty Pryde

Portál Collider potvrdil, že Tim Miller aktívne vyvíja film Kitty Pryde pre Fox. Režisér sa tak rozhodol, že nebude čakať na to, ako sa vyvinie situácia s Marvel Cinematic Universe – A tak zobral veci do vlastných rúk. Film zatiaľ nebol oficiálne potvrdený, takže nie sú známe žiadne bližšie detaily. Toto však nebude prvýkrát, čo Kitty Pryde uvidíme na striebornom plátne. Túto postavu priviedla k životu známa herečka Ellen Page vo filme X-Men: Posledný vzdor, pričom si neskôr zopakovala svoju rolu v X-Men: Budúca minulosť. Tam bola naozaj dôležitou postavou, keďže práve ona poslala Wolverina do minulosti, aby zabránil programu Sentinel.

Kitty Pryde a Wolverine
Kitty Pryde a Wolverine; Zdroj: ellenpage.org

V komiksoch je Kitty Pryde najmladšou mutantkou, ktorá sa pridala do tímu X-Men. Jej schopnosti jej dovoľujú prechádzať cez ľudí a objekty, alebo dokonca aj levitovať. V jednej komiksovej sérii sa dokonca z Kitty Pryde stal ženský Star-Lord v Strážcoch Galaxie. Režisér Tim Miller filmom Deadpool naozaj zabodoval, a aj keď sa nevrátil pre pokračovanie, pri tomto sólovom filme mu plne veríme. Séria X-Men má predsa naozaj zaujímavé ženské charaktery a Kitty Pryde určite nie je výnimkou. Tak čo, tešíte sa na ďalšiu sólovku?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -