Uvidíme niekedy sólový film Optimus Prime? Rozhodne Bumblebee!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Optimus Prime

Veľa z vás si myslelo, že éra Transformerov sa navždy skončila. Posledné filmy zo série nemali očakávaný úspech a tak sa štúdio rozhodlo pre niečo iné. Vytvoriť spin-offy k najpopulárnejším postávam z filmu. Okrem nadchádzajúceho počinu Bumblebee, ktorý sa ukáže už 27. decembra, sa možno dočkáme aj inej legendy. Je Optimus Prime ďalším na zozname? Podľa Lorenza di Bonaventuru je všetko otvorené a budúcnosť začínajúceho projektu bude závisieť od úspechu žltého autíčka!

Prvý Bumblebee trailer
Zdroj: moviesandcinema.com

Lorenzo di Bonaventura je hlavným členom kreatívneho týmu filmov Transformers. Podieľal sa na každom jednom z nich, už od roku 2007. Režisérom filmov bol Michael Bay, ktorý za posledné desaťročie odviedol kus kvalitnej práce. Posledný rytier však nesplnil naše očakávania a pre štúdio nastal čas vymyslieť niečo nové. Takto sa k celej situácii vyjadril Bonaventura:

„Určite by som rád urobil tento film. Bol by odlišný od filmu Bumblebee, avšak stále by bol rovnako zaujímavý a iný.“

Optimus Prime znie ako veľké lákadlo pre ľudí!

Bumblebee zrežíroval Travis Knight a scenár k filmu napísala Christina Hodson. Stane sa teda prvýkrát, kedy film zo série Transformes nebude režírovať Michael Bay. To zároveň znamená, že nadchádzajúci film zo štúdia Paramount nebude mať taký rozsah, ako jeho predchodcovia. Prvý trailer bol vypustený len nedávno a dočkal sa obrovského počtu pozitívnych ohlasov.

„Ak sa nezmeníte, tak riskujete a to je jedna z tých vecí, ktoré treba prekonať. Ak pracujete na veľmi drahom filme, riskujete bez ohľadu na to, čo robíte. Prečo by sme potom nemohli obnoviť vzorec a ten starý zavesiť na klinec?“

transformers: posledný rytier recenzia
Zdroj: collider.com

Štúdio Paramount nedávno rozšírilo rozsah svojich filmov a so spoločnosťou Hasbro sa pustili do nového projektu Allspark Pictures. Transformers budú určite jeho súčasťou a do tejto skupiny patrí ešte niekoľko filmov – G.I. Joe, Dungeons and Dragons, M.A.S.K. a pripravované filmy Power Rangers. Cieľom sa zdá byť vytvorenie nového kinematografického sveta Hasbro.

K dnešnému dňu zarobili všetky filmy Transformers viac ako 4,38 miliardy dolárov a to aj napriek tomu, že boli často kritizované verejnosťou. Bumblebee by mal slúžil ako liek pre zomierajúce stroje, ktoré za posledné roky stratili svoje čaro. Ak sa mu to poradí, uvidíme ďalšieho giganta na striebornom plátne? Viete si predstaviť, že by Optimus Prime získal vlastný sólový film? Všetko by sme sa mali dozvedieť už postupom času, 27. decembra, kedy Bumblebee vstúpi do kín a rozhodne o svojom osude.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -