Sólový Gambit film s potvrdenou tvárou sa hýbe vpred. Už si dokonca našiel nového režiséra!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Filmová séria a verejne známe značka X-Men sa nielen v poslednej dobe úspešne snažila rozširovať za hranice hlavnej série. Jediný projekt, ktorému sa však nedarilo dať do pohybu, je sólový Gambit film. Jedna z najväčších prekážok, s ktorými sa karty-hádzajúci mutant, ktorého si zahrá Channing Tatum stretol, bola strata dvoch režisérov. Rupert Wyatt a Doug Liman totižto projekt opustili už nadobro. Ako to už však býva, na tretí krát vyjde všetko. Podľa nových informácií sa totižto stane novým režisérom Gore Verbinski, ktorého môžete poznať z najlepších častí filmovej série Piráti Karibiku!

Sólový Gambit film so skvelou novinkou

Správu, že Gore Verbinski sa dohaduje so štúdiom ohľadom jeho pozície v režisérskej stoličke pri sólovom filme Gambit nám potvrdzuje portál THR. Režisér pritom pri spravovaní natáčania tak veľkého filmu nebude cudzincom, pretože v minulosti už pracoval na prvých troch Pirátoch Karibiku. Ak sa však stopercentne stane režisérom Gambita, pôjde o jeho prvý superhrdinský počin vôbec. Medzi filmárove ďalšie snímky patria úspešné Pán Rosnička, Rango, Osamelý jazdec či Liek na život.

zdroj: digitalspy.com

Správy ohľadom nového režiséra sú najnovší vývoj v komplikovanej ceste projektu na plátno. Gambit bol pritom pôvodné naplánovaný ešte na 7. októbra 2016, pričom sólovú výpravu Ragin‘ Cajuna mal natočiť Rupert Wyatt (Zrodenie planéty opíc). Už dva roky dozadu však prvý režisér Gambit film opustil kvôli problémom v časovom rozvrhnutí. Dva mesiace potom ho nahradil skvelý režisér Doug Liman, pričom na dátum vydania v roku 2016 sa už dávno zabudlo. Neskôr sa však Liman upísal, že natočí očakávaný Justice League, kvôli čomu musel aj on Gambita opustiť. Projekt teda ostal bez režiséra po dobu vyše jedného roka. Teraz sa však konečne môžeme začať tešiť z toho, že Gambit sa dal do pohybu vďaka Verbinskému!

Všetci sa určite zhodnú, ak usúdime, že Gambit je veľmi jedinečný a zaujímavý superhrdina. Na jeho sólový film, ktorý zatiaľ neprišiel s približným dátumom vydania, sa určite môžeme tešiť. Všetci však sú zvedaví, ako Gore Verbinski zvládne svoj prvý superhrdinský počin. Práve preto nikam nechoďte, pretože už onedlho sa dočkáme nových správ ohľadom postupu projektu!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -