Sony odkrýva prvý pohľad a informácie o animáku Emojimovie

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Bože, čo to zas je za chobotinu. Toto je asi reakcia každého milovníka dobrých filmov. Veru, aj ja som tak reagoval. Štúdio SONY si však povedalo, že to dokáže. Urobí celovečerný animák o známych Emojis, ktoré používame denno-denne pri textovaní. Ešte som ani nestihol dopísať ôsmeho smejúceho sa Emoji kamarátovi do správy, a už tu máme prvé informácie a fotku. Pozrime sa teda na to.

Emojimovie

Prvé informácie o Emojimovie

Celý názov filmu je  EmojiMovie: Express Yourself. V tomto animáku sa vydáme objavovať skrytý svet v našich smartfónoch. Mesto skryté v textovacej aplikácii sa volá Textpolis. Žijú v ňom Emojis, ktoré dúfajú, že práve ich vyberú do napísanej správy. Príbeh sa bude točiť okolo Emojiho menom Gene. Gene je v celku neobyčajné Emoji. Nemá zadaný výraz tváre, a tak môže pravdepodobne vyjadrovať akúkoľvek emóciu akú chce. To je však problém, a jeho dvaja kamaráti mu budú chcieť pomôcť stať sa ovcou normálnym.

Hlavnej postave zapožičia hlas T.J. Miller. Toho môžeme poznať napríklad z Deadpoola. Jeho najlepšieho kamaráta Hi-5 (logicky tú dlaň) si zahrá Jomes Corden. Áno ten James Corden, ktorý si často spieva v aute z rôznymi spevákmi a celebritami v jeho show Carpool Karaoke. Predvedie Nám svoj hlas aj vo filme? Nakoniec, Ilana Glazer Nám predstaví Emoji Jailbreak. Tá je známa hackerka, a pokúsi sa Genovi (nie, na n nemá byť mäkčeň) nájsť kód ktorý ho dá do normálu.

Prvý pohľad na hlavné postavy

Zvodné hovno v pravom dolnom rohu nejde prehľiadnúť
Zvodné hovno v pravom dolnom rohu nejde prehliadnúť

Sám som zvedavý, ako tento film dopadne. Dostane sa mu rovnaký úspech ako napríklad Wreck-It Ralphovi alebo The LEGO Movie? To uvidíme v lete roku 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -