Bože, čo to zas je za chobotinu. Toto je asi reakcia každého milovníka dobrých filmov. Veru, aj ja som tak reagoval. Štúdio SONY si však povedalo, že to dokáže. Urobí celovečerný animák o známych Emojis, ktoré používame denno-denne pri textovaní. Ešte som ani nestihol dopísať ôsmeho smejúceho sa Emoji kamarátovi do správy, a už tu máme prvé informácie a fotku. Pozrime sa teda na to.

Emojimovie

Prvé informácie o Emojimovie


Celý názov filmu je  EmojiMovie: Express Yourself. V tomto animáku sa vydáme objavovať skrytý svet v našich smartfónoch. Mesto skryté v textovacej aplikácii sa volá Textpolis. Žijú v ňom Emojis, ktoré dúfajú, že práve ich vyberú do napísanej správy. Príbeh sa bude točiť okolo Emojiho menom Gene. Gene je v celku neobyčajné Emoji. Nemá zadaný výraz tváre, a tak môže pravdepodobne vyjadrovať akúkoľvek emóciu akú chce. To je však problém, a jeho dvaja kamaráti mu budú chcieť pomôcť stať sa ovcou normálnym.

Hlavnej postave zapožičia hlas T.J. Miller. Toho môžeme poznať napríklad z Deadpoola. Jeho najlepšieho kamaráta Hi-5 (logicky tú dlaň) si zahrá Jomes Corden. Áno ten James Corden, ktorý si často spieva v aute z rôznymi spevákmi a celebritami v jeho show Carpool Karaoke. Predvedie Nám svoj hlas aj vo filme? Nakoniec, Ilana Glazer Nám predstaví Emoji Jailbreak. Tá je známa hackerka, a pokúsi sa Genovi (nie, na n nemá byť mäkčeň) nájsť kód ktorý ho dá do normálu.

Prvý pohľad na hlavné postavy

Zvodné hovno v pravom dolnom rohu nejde prehľiadnúť
Zvodné hovno v pravom dolnom rohu nejde prehliadnúť

Sám som zvedavý, ako tento film dopadne. Dostane sa mu rovnaký úspech ako napríklad Wreck-It Ralphovi alebo The LEGO Movie? To uvidíme v lete roku 2017.Pridaj komentár