Najlepšia možnosť, ako si vychutnať filmové trháky inde ako v kine. Sony prináša službu BRAVIA CORE

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Služba BRAVIA CORE ponúka široký výber filmových noviniek, kasových trhákov i klasiky – to všetko ako súčasť televízorov BRAVIA XR. Majitelia televízorov BRAVIA XR môžu sledovať obsah v kvalite Pure Stream – najvyššej kvalite pre streamovanie obrazu.

BRAVIA CORE

Služba BRAVIA CORE™, vytvorená v spolupráci so spoločnosťou Sony Pictures Entertainment (SPE), je miestom, kde sa zábava snúbi s technológiou. Bola vyvinutá tak, aby ponúkla zákazníkom, ktorí si zaobstarajú televízor Sony z úplne nového radu, úchvatné celovečerné filmy a ďalší obsah v tej najvyššej kvalite. Vďaka celovečerným filmom predinštalovaným na všetkých nových modeloch BRAVIA XR, ako je napríklad nedávno predstavený rad MASTER Series A90J 4K HDR OLED alebo chystaná novinka, LED televízory X90J 4K HDR Full Array, si užívatelia môžu vychutnať výber z niekoľkých najnovších prémiových a klasických titulov z dielne SPE aj najväčšiu kolekciu titulov IMAX® Enhanced. BRAVIA CORE je prvá služba svojho druhu, ktorá využíva technológiu Pure Stream™ a dosahuje takmer bezdrôtovú kvalitu ekvivalentnú UHD BD so streamovaním až 80 Mb / s.

Keith Le Goy, prezident celosvetovej distribúcie a sietí (Worldwide Distribution and Networks), Sony Pictures Television, uviedol: „Spájame tých najlepších filmárov s najlepšími hercami a výsledné celovečerné filmy ponúkame našim zákazníkom prostredníctvom brilantnej technológie Sony a špičkovej kvality našich televízorov. Video služba BRAVIA CORE, ktorú ponúkajú všetky televízory BRAVIA XR, prináša dokonalý zážitok zo sledovania doma.

BRAVIA_Core_Homecreen_SEU
Zdroj: Sony

Široký výber filmových noviniek

Majitelia televízorov BRAVIA XR si využitím kreditov BRAVIA CORE môžu vyberať filmy z najmenej 300 titulov, vrátane filmov Venom, Peter Rabbit, Krotitelia duchov, Blade Runner 2049 a Jumanji: The Next Level. Súčasťou televízorov A90J a Z9J je 10 filmových kreditov a u ostatných modelov BRAVIA XR 5 filmových kreditov. So službou BRAVIA CORE ste tiež prihlásení na odber úžasných filmov, ktoré možno streamovať kedykoľvek a toľkokrát, koľkokrát len budete chcieť a to až v kvalite 4K HDR.

Pete Wood, senior viceprezident divízie New Media Distribution spoločnosti Sony Pictures Entertainment, uviedol: „Už približne štyri roky pracujeme na tom, aby sme od základov pretvorili zážitok z domáceho sledovania. Snažíme sa prinášať výnimočnú technológiu, ktorá ponúkne pohlcujúce zážitky, ktoré poznáte zvyčajne iba z kín.

BRAVIA CORE prináša skvelý zážitok, akonáhle televízor vybalíte z krabice. Získate ten najlepší obsah, ktorý štúdia ponúkajú – od našich vybraných najlepších a najnovších snímok až po klasické nadčasové filmy od štúdií Sony.

BRAVIA CORE
Zdroj: sony.sk

IMAX Enhanced

Aby bol zážitok z domáceho sledovania skutočne podmanivý, prináša BRAVIA CORE prístup k najväčšej zbierke filmov IMAX Enhanced. Služba BRAVIA CORE bola optimalizovaná pre televízory BRAVIA XR, prináša remastrovaný obraz v kvalite IMAX® a pohlcujúci zvuk DTS.

Bruce Markoe, vedúci IMAX Post spoločnosti IMAX Corporation, prehlásil: „IMAX Enhanced predstavuje najlepšiu možnosť, ako si vychutnať filmové trháky inde ako v kine. Úzko sme spolupracovali so spoločnosťami Sony Pictures a DTS na remastrovaní viac ako 50 titulov IMAX Enhanced, ktoré majú na modeloch Sony BRAVIA XR obraz a zvuk tej najvyššej kvality. Sme radi, že môžeme aj naďalej rozširovať kolekciu IMAX Enhanced, ktorú služba BRAVIA CORE ponúka. Nemôžeme sa dočkať, až obohatíme ponuku o ďalší obsah, ktorý zákazníci IMAX milujú, na najlepších zariadeniach pre streamovanie obsahu a zábavy vo svojej triede.

Obsah vytvorený filmovými kamerami IMAX alebo certifikovanými kamerami, ako je titul Spider-man: Far from Home, má rozšírený pomer strán, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre IMAX. Zaplní vďaka nemu väčšiu časť obrazovky. Diváci si môžu doma užiť skutočne luxusný filmový zážitok, vrátane ocenených filmov (Little Women, A Beautiful Day in the Neighborhood), akčných trhákov (Bad Boys For Life, Baby Driver) a zábavy pre celú rodinu (Hotel Transylvánia, Šmolkovia: Stratená dedina).

BRAVIA CORE
Zdroj: sony.sk

Filmovanie je dnes veľmi sofistikované a televízory a technológie Sony BRAVIA XR prinášajú ten najlepší filmový zážitok priamo k vám domov,“ dodal Bruce Markoe.

Vďaka aplikácii Studio Access, ktorá je súčasťou balíčka BRAVIA CORE, môžu diváci získať prístup k sérii záberov zo zákulisia, rozhovorov a iného.

BRAVIA CORE je teraz k dispozícii na všetkých televízoroch BRAVIA XR. Rad BRAVIA XR je založený na novom kognitívnom procesore XR™, ktorý využíva úplne novú metódu spracovania. Tá prevýši konvenčnú AI, navrhnutú tak, aby napodobňovala spôsob, ako ľudia vidia a počujú.

Zdroj: TS Sony

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -