Animovaný Spider-Man, Venom s Tomom Hardym a ďalšie novinky od štúdia Sony odhalené na Comic-Cone v Brazílii!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Ak ste pravidelným čitateľom nášho portálu, určite viete, že ak na niekoho nadávame, tak to väčšinou býva práve štúdio Sony. Radia sa síce medzi najlepšie štúdiá, no ich výsledky väčšinou bývajú mizivé. Avšak, klamali by sme, ak by sme povedali, že sa na ich filmy netešíme. Predsa len, ich meno bude vždy ťahákom, no a to platí špeciálne na fanúšikovských akciách, akými sú napríklad festivaly Comic-Con!

Štúdio Sony sa na brazílskom Comic-Cone pochválilo zaujímavými pripravovanými kúskami!

Na najväčšom Comic-Cone v San Diegu to trošku odflákli, no to všetko stihli dohnať na včerajšom Comic-Cone v brazílskom Sao Paule. Najväčšiu pozornosť pochopiteľne získali s ich Marvel projektami. Tam odhalili novinky dokonca až o ich troch pripravovaných komiksovkách. Vravíme samozrejme o animovanom Spider-Man filme, pokračovaní hraného MCU Spider-Mana, no a ich najriskantnejšom projekte, Venom. Čo sme sa teda dozvedeli?

Spider-Man: Paralelné Svety

So zaujímavým trailerom sa predstavil animák Spider-Man: Into The Spider-Verse, alebo teda po našom, Spider-Man: Paralelné Svety. O ňom sme tu počúvali už celkom dlho, takže bolo skvelé vidieť malé úrivky z filmu, a to v podobe prvého traileru. Ten nám ukázal jedinečnú animáciu, ktorá aspoň naše oči určite potešila, no a zároveň odhalila názov, ktorý odkazuje na populárny komiksový Spider Verse. Hlavným hrdinom bude samozrejme Miles Morales, pre ktorého to bude debut na filmových plátnach. O film sa postaralo vtipné duo Phil Lord a Chris Miller, ktorí nás potešili filmami ako Lego Príbeh a 21 Jump Street. Nás však bude zaujímať hlavne to, či pôjde o kompletne detský film, alebo si ho užijú skôr zrelejší diváci.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=BTWJWtSy1as]

Spider-Man: Návrat Domov 2

Nie, pochopiteľne nejde o oficiálny názov. Na toto pokračovanie však čaká azda každý fanúšik obrovského MCU univerza. Sony sa teda rozhodlo, že aspoň niečo potvrdiť musia. Dátum premiéry 5. júl 2019 je teda počnúc dneškom zapečatený, no ešte lepšia správa prišla s oznámením režiséra. Tým sa stal Jon Watts, ktorý stál aj za prvým filmom. Nepochybne ide o skvelú správu, keďže vždy je dobré, aby si vlastnú sériu ťahal jeden človek. Ohľadom príbehu sa pochopiteľne mlčí, keďže ten bude postupne zverejnený až s príchodom Avengers 4, kde mladý Peter Parker bude pomáhať svojim superhrdinským kolegom v ochrane nášho sveta.

Režisér Jon Watts sa na režisérsku stoličku vráti aj na pokračovanie
Režisér Jon Watts sa na režisérsku stoličku vráti aj na pokračovanie; Zdroj: denofgeek.com

Venom

Už len prečítať tento názov nám v hlave vytvorilo veľké obavy. Ako sme spomínali vyššie, zatiaľ ide o ich najriskantnejší projekt. Filmy o komiksových zloduchoch totiž úspešné nebývajú, a je jedno, aké veľké mená si v nich zahrajú (Suicide Squad). Bude Venom niečím iným? Fakt netušíme, no Sony odhalilo, že by malo ísť o vojnový thriller s prvkami hororu. Samozrejme, R rating, teda prístupnosť od 18 rokov je oficiálne potvrdená. Tom Hardy a tvorcovia si natáčanie zatiaľ vyslovene užívajú, aj napriek tomu, že dostávajú najmä negatívnu kritiku od fanúšikov. My sme teda naozaj zvedaví, čo z toho vznikne. Na vlastné oči sa presvedčíme už 4. októbra 2018.

Oficiálne logo filmu Venom na brazílskom Comic-Cone
Oficiálne logo filmu Venom na brazílskom Comic-Cone; Zdroj: TS Itafilm

Jumanji: Vitajte v džungli

Tohto veľkofilmu sa dočkáme ešte tento rok pred Vianocami, 22. decembra. Ako už názov naznačuje, ide o pokračovanie známeho filmu s Robinom Williamsom. Tentoraz sa v ňom predstavia herci Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan. Kritici zatiaľ o snímke rozprávajú ako o skvelej rodinnej komédii, čo je pre Sony určite úspech. Účastníci na Comic-Cone si vychutnali oficiálny klip, no a nám už neostáva nič iné, ako si len na film počkať.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=k4ImdnyXLPI]

Hotel Transylvánia: Strašidelná Dovolenka

Očakávaný megahit pre deti sa už o rok vráti. Účastníci na Comic-Cone sa dočkali obrovského parníku, na ktorom boli boli najatí herci v kostýmoch, ktorí sa postarali o skvelú zábavu. Čo sa týka deja filmu, tak Draculova partia sa tentoraz vydá na plavbu loďou, kde sa Drakula stihne zaľúbiť do kapitánky lode. Bohužiaľ, Drakula netuší, že práve ona je potomkom legendárneho lovca upírov. Táto séria je pomerne úspešná, takže my myslíme, že ak doma máte malých členov rodiny, určite sa máte o rok na čo tešiť. Hotel budete môcť znovu navštíviť už 12. júla 2018.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=HBgKTxFQX4c]

Insidious: Posledný Kľúč

No a ako posledné Sony čo to prezradilo aj o ich pokračovaní hororovej série Insidious. Fanúšikov určite poteší, že aj tento film produkuje Jason Blum (Paranormal Activity, The Purge, Insidious). Tento raz vraj budeme odhaľovať tajomnú minulosť démonologičky Elise. Štvrtá kapitola tejto známej hororovej série príde do našich kín už 4. januára 2018, no a ak patríte medzi fanúšikov, určite sa máte na čo tešiť.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=hA3Dh1vw87c]

Tešíte sa na nové projekty od štúdia Sony? Aký máte názor na ich filmy? Na ktorý sa tešíte najviac? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -