Sony oznámilo dátumy premiér dvoch nových Marvel filmov. O ktorých postavách by mohli byť?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Sony oznámilo dva nové Marvel filmy

Je dlhé roky známe, že štúdio Sony vlastní vyše 900 Marvel postáv, pričom väčšina z nich sú nejako spojené s obľúbeným hrdinom Spider-Manom. Práve s týmto hrdinom štúdio vytvorilo niekoľko filmov, no po viac než desaťročí sa rozhodli zamerať na sólové filmy aj iných postáv, zvyčajne Spider-Manových nepriateľov. Po novom Sony oznámilo aj ďalšie dva nové filmy s Marvel postavami.

Tieto filmy patria do jedného filmového sveta známeho aj Sony’s Spider-Man Universe, či pod starším menom Sony Pictures Universe of Marvel Characters. Ako názov napovedá, ide o postavy a filmy, ktoré majú niečo so Spider-Manom, minimálne v pôvodných komiksoch. Aj napriek tomu, že Spider-Mana teraz požičali do MCU, v ich vlastnom filmovom vesmíre vyšlo alebo sú vo výrobe už štyri filmy.

venom spider-man
Zdroj: thedirect.com

O čom by dva nové filmy mohli byť?

Ide o film Venom a jeho tohtoročné pokračovanie Venom 2: Carnage prichádza. Ďalej tam však patria aj dva filmy, ktoré ešte nevyšli, a to filmy Morbius (premiéra 18. január 2022) a Kraven the Hunter (premiéra 13. január 2023). Okrem týchto filmov sme teda dostali nové dva dátumy – 23. jún 2023 a 6. október 2023. Pôjde o filmy s Marvel postavami, no viac oficiálne nič nevieme.

Netušíme teda, o ktorých postavách to bude. Jedným z dátumov, asi ten októbrový, by teoreticky mohol byť Venom 3, ak by sa film stihol za dva roky pripraviť a natočiť. Po potitulkovej scéne Venom 2: Carnage prichádza sa na pokračovanie určite teší každý jeden fanúšik. Pokračovanie Venoma ale nie je jediným kandidátom. Mohlo by ísť napríklad o film s ďalším záporákom.

Sony Spider-Man Marvel filmy
Zdroj: screenrant.com

A ak nie so záporákom, tak s niektorou z kladných Spider-Man postáv. Dlhšie sa už hovorí o filme Spider-Woman, ktorý má natočiť Olivia Wilde. Oficiálne to ale tiež nikdy nebolo potvrdené. Očakáva sa aj výroba animovaného filmu s podobným názvom, Spider-Women. Mal by to byť spin-off animovaného filmu z roku 2018 Spider-Man: Paralelné svety.

Ten dostane v roku 2022 pokračovanie, no o spomínanom spin-offe sa tiež chvíľu rozprávalo. Zatiaľ však tiež viac informácií nepoznáme. Či už teda pôjde o film s ďalším záporákom, novou pavúčou postavou alebo to bude spin-off animák, to sa dozvieme až neskôr. Najbližšie si z tohto sveta okrem Venoma 2, ktorý je práve v kinách, pozrieme až v januári film Morbius.

O čom myslíte, že budú tieto dva nové filmy s Marvel postavami? Aké sú vaše tipy? Dajte nám to vedieť dole do komentárov.

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -