Sony pripravuje tajný Marvel film so ženskou herečkou v hlavnej úlohe. Bude to Madame Web?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Režisérka S.J. Clarkson sa po prvýkrát v Marvel univerze objavila ešte v roku 2015, kedy nám zrežírovala niekoľko častí seriálu Jessica Jones. Nechýbala ani v režisérskom kresle dvoch častí The Defenders, a ako sme sa mohli dozvedieť, britská tvorkyňa bola najatá do nového komiksového filmu od štúdia Sony.

Na koho sa bude sústreďovať dej ostáva zatiaľ v tajnosti, avšak s veľkou pravdepodobnosťou sa dočkáme premiéry komiksovej postavy Madame Web. Projekt síce stále nenašiel svojho scenáristu, ale povráva sa, že by s ním mohol pomôcť Matt Sazama, ktorý momentálne pracuje na filme Morbius.

Sony Has a Marvel Movie Coming From Director S.J. Clarkson | Complex
Zdroj: complex.com

S.J. Clarkson pripravuje tajný Marvel film od štúdia Sony

Ak by boli odhady správne a film sa zamieria na novú ženskú komiksovú postavu, mohla by ňou byť práve Madame Web. Jej pôvodné meno je Cassandra Webb a svoj debut v komiksovej podobe zažila ešte v roku 1980.

Madame Web je staršia slepá žena, ktorej schopnosti jej dovoľujú predpovedať budúcnosť. Jasnovidecké schopnosti však potláča nepríjemné chronické neuromuskulárne ochorenie, ktoré jej sťažuje pohyb a dýchanie. Aj preto musí byť pripojená na špeciálny zdroj, ktorý vyzerá ako pavučina.

Sony Marvel S.J. Clarkson
Zdroj: getyourcomicon.co.uk

Koho uvidíme v hlavnej ženskej úlohe?

Štúdio Sony údajne sleduje dve talentované herečky. Uvidíme v novom pripravovanom filme Charlize Theron alebo Amy Adams? To zatiaľ potvrdiť nevieme, ale s výberom by mali byť fanúšikovia spokojní.

Novo vzniknutý SPUMC (Sony Pictures Universe of Marvel Characters), ako ho nazýva Sony, sa tento rok pripravoval na dva veľké projekty – Morbius s Jaredom Letom a Venom 2 s Tomom Hardym. Bohužiaľ, oba projekty boli presunuté na rok 2021 a z dôvodu šíriacej sa pandémie nového koronavírusu si musíme počkať.

Utajovaný projekt bude prvým Sony/Marvel filmom, v ktorom sa v hlavnej úlohe objaví žena. Režisérka S.J. Clarkson sa vo filmovej brandži vyskytuje už dlhých 20 rokov, čo znamená, že projekt je v dobrých rukách. Viac informácií však i naďalej ostáva pod rúškom tajomstva, ale o všetkom podstatnom sa vás budeme snažiť informovať včas.

Chystá si pre nás režisérka S.J. Clarkson tajný Marvel film od štúdia Sony, v ktorom sa predstaví Madame Web? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -