Sony nám ohlasuje staronový PlayStation! Čo nám remake klasického PS prinesie?

Nenechajte si ujsť

Sony nám prináša opäť ďalšiu konzolu a možno vás aj trochu sklamem, ak vám poviem, že to nebude PlayStation 5. Ďalšou konzolou v rade je totižto remake starého PSka s názvom PlayStation Classic. Ponúkne nám hneď 20 hier, ktoré si budeme môcť od štartu zahrať. Na čo sa môžeme tešiť?

PlayStation Classic
Zdroj: playstation.com

PlayStation Classic príde na trh už čoskoro!

Nintendo prišlo s Nintendo Classic Mini, PlayStation prichádza s podobnou verziou svojej konzoly. Ak si myslíte, že príde o niekoľko rokov, tak sa mýlite, lebo dátum vydania je plánovaný už na 3. decembra tohto roku. PlayStation Classic bude naozaj malá konzola, čím sa podobá ešte viac na novinku od Nintenda. Ide o prerobenie starej konzoly PS1, ktorá je medzi nami už 24 rokov! Nové PSko bude menšie až o 45% od pôvodnej PS1 verzie.

Čo môžeme od novinky očakávať?

PlayStation Classic nám ponúkne hneď 20 predinštalovaných hier, ktoré vyzerajú bombovo! Sony zatiaľ prisľúbilo Final Fantasy 7, Jumping Flash, Ridge Racer Type 4, Tekken 3 a Wild Arms. V balení taktiež dostaneme aj dva ovládače, takže nemusíme hrať sami!

PlayStation Classic
Zdroj: gematsu.com

Cena je prekvapivá!

Novinka bude stáť na našom trhu 100€, čo pre fanúšikov oldschoolových konzolí nemôže byť priveľká cena. Taktiež ako som spomínal, v balení sú 2 ovládače a 20 predinštalovaných hier. Tak čo, idete do toho?

Ste fanúšikom starších zariadení? PlayStation Classic by potom malo byť určite niečo pre vás! Napíšte nám vaše pocity z novinky do komentárov!

Zdroj: eurogamer.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -