Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021

Dnešná doba vyzerá takmer ako zo zlého filmu. Žiaľ, vyzerá to tak, že to tak skoro neprejde, a práve preto sa nejaké štúdiá rozhodli vyjadriť, čo bude s dlho očakávanými filmami. Sony posúva všetky letné filmy. Veľké filmy, ako napríklad Marbious a Krotitelia duchov 3 uvidíme až v roku 2021.

Ako všetci iste vieme, koronavírus ovplyvnňuje aj svet filmov. Najlepším riešením je sa s tým nejako vyrovnať, no zatiaľ je všetkým jasné, že kiná sa tak skoro otvárať nebudú. Niektoré filmy sa poposúvali o rok, no niektorí optimisticky dúfajú, že to nebude nutné. Film od Warner Bros s názvom Wonder Woman 1984 sa zatiaľ presunul len na august. Sony sa ale rozhodlo zaviesť prísnejšie opatrenia. Aké filmy to postihlo?

 Morbius

morbius
Zdroj: honknews.com

Pôvodný dátum premiéry filmu Morbius bol naplánovaný na 31. júl. Teraz sa to presunulo na 19. marec 2021.

Krotitelia duchov 3

Sony posúva všetky letné filmy
Zdroj: wallpapersden.com

Z pôvodného 10. júla je film Krotitelia duchov 3 preložený na 5. marca 2021.

Králik Peter na úteku 2

Peter Rabbit 2
Zdroj: forbes.com

Králik Peter na úteku 2  sa presunul zo 7. augusta na 15. január 2021. Také isté dátumy má aj film The Runaway.

Čo to pre Sony znamená?

Tým pádom, že sa filmy z tohto roku posúvajú na budúci rok, ovplyvňuje to aj filmy, ktoré mali vyjsť v roku 2021. Neznámy Sony/Marvel film, ktorý bol naplánovaný na rok 2021, je momentálne bez dátumu. Dlho očakávaný film s názvom Uncharted bol taktiež ovplyvnený. Napriek dlhodobejším problémom sa musel kvôli pandémii znova posunúť na 8. október 2021.

Tieto opatrenia sú určite potrebné, no pravdepodobne zatiaľ nie sú finálne. Kto vie, ako pôjde táto pandémia ďalej. My avšak dúfame, že to čoskoro prejde a filmová a televízna kríza bude zažehnaná.

Čo hovoríte na tieto opatrenia vy? Budú vám niektoré z týchto filmov chýbať? Dajte nám to vedieť to komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -