Sophie Turner oslávila 21 rokov! Odhalí konečne svoju krásu Game of Thrones štýlom?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Všetko najlepšie Sophie Turner! Fanúšikovia Game of Thrones však na svoj darček ešte čakajú!

Sophie Turner, herečka z najúspešnejšieho seriálu súčasnosti práve oslávila svoje 21. narodeniny. Fanúšikovia Game of Thrones sa samozrejme tešia s ňou, no tešia sa určite aj kvôli niečomu inému. Vek 21 rokov v USA znamená veľa vymožeností. Oficiálne ste dospelým človekom a môžete si robiť čo chcete. Ak ste ale herečka, ktorá hrá v seriáli plnom nahoty a doteraz sa na obrazovke v Evinom rúchu neukázala, s menším nátlakom od fanúšikov počítať musíte.

Ich otázkami, či sa konečne v seriáli objaví nahá, sa jej šťastný narodeninový deň určite skomplikoval. Samozrejme, ako sa dalo čakať, odpovede sa nikto nedočkal. Či jej zmluva na siedmu sériu obsahuje nahotu taktiež netušíme. Je teda iba na HBO, či sa rozhodne využiť túto skutočnosť. Záleží samozrejme aj od toho, v akom štádiu sa natáčanie poslednej sezóny nachádza a kedy si odbije svoju premiéru. Našťastie pre vás, na jednu z týchto otázok odpoveď poznáme.

Nadíde konečne čas aj pre Sophie Turner?
Nadíde konečne čas nahoty aj pre Sophie Turner?; Zdroj: independent.co.uk

Natáčanie sa momentálne nachádza v poslednom mesiaci. Hlavní herci ako Emilia Clarke a Kit Harington už majú dotočené. Kto všetko však ešte dotáča a či k nim patrí aj Turner opäť netušíme. No a deň premiéry je taktiež ešte v ďalekej budúcnosti. Keďže sa jedná o jeden z najdrahších a najprepracovanejších seriálov vôbec, najťažšiu fázu majú tvorcovia ešte len pred sebou. Vám, zvedavcom na nahú Turner odkazujeme len to, že nikde sa žiadne „nie“ nepovedalo a teda reálna šanca ju v seriáli vidieť tak, ako ju Boh stvoril existuje. Neostáva vám však nič iné, iba čakať.

Chceli by ste Sophie Turner v seriáli vidieť tak, ako ju boh stvoril, alebo by ste jej osud v seriáli ukončili čo najskôr? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -