Príbeh Sopranovcov sa rozrastie o nový film! Uvidíme aj známe postavy z kultového seriálu?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je tu vôbec niekto, kto by nepoznal kultový mafiánsky seriál Sopranovci? Séria bežala na HBO od roku 1999 až do 2007 a za ten čas stihla získať 21 ocenení Primetime Emmy. Jej tvorca, David Chase sa však do tohto sveta po dlhom čase vráti! Portál Deadline totižto potvrdil, že štúdio New Line Cinema pripravuje prequel film k tomuto obľúbenému seriálu. O scenár sa postará ako Chase, tak aj Lawrence Konner. Produkciu má takisto na starosti Chase a aktuálne sa pre projekt hľadá vhodný režisér. Ako sa teda prequelový príbeh bude volať, do akého obdobia bude zasadený a aké postavy v ňom uvidíme? Poďme sa na to pozrieť!

sopranovci dostanú film
Legendárna partia, no nie? Zdroj: youtube.com

Sopranovci dostanú film!

Aktuálny názov projektu je The Many Saints of Newark, no samotný názov filmu sa môže neskôr líšiť. Príbeh bude zasadený do 60. rokov minulého storočia, kedy v meste Newark vládli rasové nepokoje a narastalo napätie medzi afroamerickou a talianskou mafiou v Amerike. Taktiež bolo potvrdené, že sa vo filme objavia aj niektoré postavy z kultového seriálu. Pravdepodobne uvidíme Tonyho otca, Johnny Boya, rovnako ako mladšiu verziu jeho matky, Liviu. Taktiež by sa mohol ukázať aj Tonyho strýko Junior. Žiadne z týchto mien však nebolo potvrdené a tak s istotou nevieme povedať, či sa vo filme naozaj ukážu.

Samozrejme, pri výrobe samotného filmu budú pomáhať a stáť aj ľudia z HBO. David Chase je podľa slov štúdia Warner Bros. majstrovským rozprávačom a naozaj sa tešia, že sa rozhodol opäť navštíviť a rozšíriť univerzum Sopranovcov pomocou celovečerného filmu.

Tak čo, tešíte sa na ďalší príbeh zo sveta mafiánov?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -