Najšialenejší film roka? Podľa nového traileru si tento titul vezme film Sorry To Bother You!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pozrite si šialený Sorry To Bother You trailer!

Báli ste sa, že tento rok nás nečaká nič špeciálne? Vlani začiatkom roka všetky kiná ovládol malinký nízkorozpočtový filmík Get Out. Teraz však takýto film na obzore snáď ani nie je. Ak ale čakáte na nejakého šampióna, ktorý opäť pojme nejakú tému jedinečne, ste na správnej adrese. Štúdio Annapurna Pictures totižto práve vydalo prvý trailer, k pravdepodobne jednému z najzaujímavejších filmov roka.

Že ste o Sorry To Bother You ešte nepočuli? Nebojte, ani my. I keď, ak sledujete rôzne správy ohľadom filmových festivalov, niečo ste mohli započuť. Film je od kritikov hodnotený zatiaľ veľmi dobre. Prečo ich ale toľko upútal? Ide totižto o ďalší film, ktorý sa zaoberá rasizmom v amerike. Od Get Out sa však líši asi všetkým. Nie, nečakajte mysteriózny thriller, ktorý už hraničí s hororom. Pri Sorry To Bother You by ste sa mali smiať.

Presnet tak, mladý Cassius Green, ktorý je zhodou okolností černoch objavil recept na úspech. Keďže pracuje v telemarketingu, zistil, že úspech príde vtedy, ak začne používať svoj „biely hlas“. Áno, bizarný nápad, no funguje už v tomto traileri. Čo viac k tomu dodať, asi už nič? Za zmienku určite stojí už len perfektný casting, ktorý pozostáva z mien: Lakeith Stanfield (David Cross ako jeho biely hlas), Tessa Thompson, Jermaine Fowler, Omari Hardwick (Patton Oswald ako jeho biely hlas), Terry Crews, Danny Glover (Steve Buscemi ako jeho biely hlas), Steven Yeun a Armie Hammer. Film do amerických kín dotazí už v júli, či sa však dostane aj ku nám to je veľmi otázne. Ak áno, tak pravdepodobne s niekoľkomesačným omeškaním.

Čo vravíte na prvý Sorry To Bother You trailer? Bude z tohto podľa vás ďalší hit typu Get Out? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -