Režisér filmu Avengers: Infinity War potvrdil jednu Soul Stone teóriu ohľadom Gamory!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O pár dní tomu budú dva týždne, čo sa najočakávanejší film tohto roka dostal do kín. Za ten čas si snímka Avengers: Infinity War stihla zarobiť neuveriteľnú miliardu dolárov a dodnes je jej plný internet. Teórie ohľadom pokračovania sú na každom rohu a niektoré z nich sú dokonca pravdivé. Napríklad, jeden z režisérov potvrdil, že Valkyrie prežila stretnutie Thanosa s Asgarďanmi. Ďalším náznakom je vyjadrenie scenáristov, ktoré väčšinu z vás nepoteší a taktiež súvisí s podstatou tohto článku. Každopádne, režisér Joe Russo strávil nejaký čas na strednej škole v lowa City, kde so študentami viedol diskusiu ohľadom jeho filmu.

fotky z Guardians of the Galaxy 2
Zoe Saldana ako Gamora vo filme Guardians of the Galaxy Vol.2; Zdroj: Marvel

Soul Stone teória ohľadom Gamory

Statočne odpovedal na ich otázky, pričom prezradil jednu veľmi podstatnú vec ohľadom Soul Stone-u a Gamory. Jeden zo študentov sa totižto spýtal na scénu pri konci filmu, v ktorej bola malá Gamora. Režisér tak potvrdil, že sa táto scéna odohrávala v Soul Stone. Rovnaký študent sa neskôr spýtal na potvrdenie toho, či sa Gamora naozaj nachádza v Soul Stone. Russo odpovedal: „V skutočnosti je, áno„. A tu to máme. Potvrdenie toho, že sa duša Gamory nachádza v Soul Stone a teda sa nemôže považovať za mŕtvu. Poďme sa teda pozrieť na to, v akom svete sa nachádza a ako je možné ju odtiaľ vyslobodiť.

Gamora je teda na mieste zvanom Soulworld. Tento svet poznáme primárne z komiksov, a nachádza sa priamo v Soul Stone. Ide o malú dimenziu, v ktorej sa túlajú všetky duše, ktoré tento kameň pohltil. V komiksoch je veľmi ťažké sa z tohto sveta dostať. Iba niekoľko postáv mohlo do Soulworldu vstupovať a odchádzať z neho tak, ako sa im zachcelo. Pokiaľ si chcete prečítať o možnosti, ako ju z tohto sveta dostať, určite klikajte na tento článok.

Pravdepodobne to potvrdzuje fakt, že naozaj mŕtvymi postavami sú iba Loki, Heimdall a Vision. Aký na to máte názor vy?

Mohlo by sa ti páčiť

5 COMMENTS

  • Myslím si že Lokiho by nezabili. Keď si pozrieme koľko zarobí celkova postava Lokiho…je to sakra dosť. + Fanynky/ Fanúšikovia si už teraz žiadajú Lokiho samostatný film. Ktorý by povedzme pravdu zarobil celkom dosť. Je dosť čo povedať o jeho detstve atď…

 1. Podľa mňa Loki nie je definitívne mŕtvy.
  1. Tom Hiddleston podpísal zmluvu na 6 filmov.
  IW tak bol film 5.
  2. Nemyslíte si že ak by naozaj zomrel premenil by sa na ľadového obra? Na rodnú podobu?
  3.Ak si pozriete cast na IW 2 je tam aj Hiddleston – Loki
  4.Podľa mytológie je Loki nesmrteľný. Má moc vymazať sa z knihy kde sú mŕtvy a prevteliť sa.
  5. Prečo ak v ostatných filmoch smrť fingoval prečo by nemohol aj tu?
  6. Je to BOH. Ako ľadový obor má telo silnejšie a nejaké rány si vie sám napraviť. Určite boha tým že ho zadusíte nezabijete.

  A mám veľa dalsďal faktov.

  Myslím si že Lokiho môžeme v IW-2 čakať ako „spasiteľa“.

 2. To máte odkial že Heimdall je na stálo mŕtvy iba Loki a Vision sú definitívne mŕtvy ale Heimdall neni lebo ho prebodol Corvus Glaive s jeho kópiou a jeho zbraň koho zabije ho uvezni v zbrani dokonca aj on bol zabitý jeho zbraňou tak môže byť oživení tak isto aj Heimdall v komisie sa to stalo viac zabil niekoho a aj on umrel a na pokom bol oživený svojou zbraňou tak by som to to tak rýchlo nevzdával a pockal by som na Part 2

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -