V najnovšej upútavke filmu Space Jam 2 nechýba LeBron James pripravený zahájiť zápas jeho života

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pokračovanie Space Jam 2 prichádza s prvou oficiálnou upútavkou, v ktorej nemôže chýbať hviezda filmu LeBron James. 12-sekundový záber toho síce neodhalil veľa, avšak niečo nám predsa len tvorcovia ukázali. Okrem namakaných ramien vidíme aj oficiálne dresy „Tune Squad“.

Krátke video už stihol zazdieľať aj samotný basketbalista, ktorý tak v hlavnej úlohe nahradil legendárneho Michaela Jordana. Ale čo hovoríte na nové dresy? Páčia sa vám viac, ako tie z roku 1996?

LeBron James to s filmom Space Jam 2 myslí naozaj vážne

Upútavka si hneď získala pozornosť širokej verejnosti a Jamesova klasická rutina zahrievania ramien vyzerá drsne. Problémom však môžu byť samotné dresy, ktoré na sociálnych sieťach vytvorili dva tábory. Jedna strana si ich zastáva a tá druhá nový dizajn nedokáže prehltnúť.

V každom prípade, natáčanie tohto animovano-hraného počinu má celý výrobný tím za sebou a LeBron James neskrýva nadšenie:

Keď som sa prvýkrát dozvedel o projekte, bol som rád, že to je Space Jam. Je to film, na ktorom som vyrastal. Postavy vo filme boli v tých časoch mojimi idolmi. Bol som absolútne presvedčený, že to musím urobiť. Neexistoval spôsob, aby som odmietol Space Jam.

Warner Bros. drží Jamesa v projekte od roku 2014

Pôvodný Space Jam vyrozprával príbeh o skupine nesympatických mimozemšťanov, ktorí prišli na Zem s úmyslom uniesť Bugsa Bunnyho a všetkých jeho kamarátov. Jediným ich ostávajúcim riešením bola výzva na basketbalový zápas, ale sami by to predsa len nikdy nezvládli. Aj preto museli postavičky Looney Tunes požiadať o pomoc toho najlepšieho basketbalistu všetkých čias, Michaela Jordana.

Space Jam 2 LeBron James
Zdroj: basketballforever.com

Film síce nebol prijatý kritikmi, no v pokladnici sa stal jednoznačným hitom a dodnes sa táto nezvyčajná športová nádielka považuje za kultovú klasiku. Filmové štúdio Warner Bros. sa dokonca mnohokrát pokúšalo vytvoriť pokračovanie, ale márne. Pred 6 rokmi však celú situáciu zmenil King James, ktorý sa s filmom Space Jam: A New Legacy predstaví v kinách 17. júla 2021.

Čo hovoríte na prvý pohľad na film Space Jam 2, v ktorom sa v hlavnej úlohe predstaví LeBron James? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -