Očakávaná novinka Space Jam: A New Legacy prichádza s prvým oficiálnym trailerom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Warner Bros. po dlhých mesiacoch naťahovania konečne zverejnilo prvý oficiálny trailer k ich nadchádzajúcemu filmu Space Jam: A New Legacy. V hlavnej úlohe tohto nového fantazijného dobrodružstva sa predstavila dlhoročná superstar NBA LeBron James.

O réžiu sa postaral Terence Nance, ktorému scenár napísali Andrew Dodge a Justin Lin (Star Trek: Do neznáma). Novinka dorazí do kín cez leto 15. júla 2021. Na streamovacej platforme HBO Max ju nájdeš o jeden deň neskôr.

Trailer k filmu Space Jam: A New Legacy:

Najnovšia ukážka ťa opäť naladí na príchod naozaj vzrušujúceho animovano-hraného športového kúsku, ktorý so sebou prinesie herecký výkon úradujúceho NBA šampióna LeBrona Jamesa. Ten pred kamerou nahradil legendárneho Michaela Jordana z pôvodného filmu Hviezdny smeč (1996) a vydáva sa na ďalšiu šialenú misiu s Bugs Bunnym.

Vyzerá to naozaj super, miestami až moc zábavne, takže sa máš určite na čo tešiť. Príbeh filmu sľubuje oveľa viac ako len klasické kreslené postavičky Looney Tunes. Serververse je totižto plný aj iných ikonických postáv, ktoré ovláda umelá inteligencia G (Don Cheadle). A práve tá vyzve basketbalistu na najväčší zápas jeho života, na ktorého konci sa pokúsi zachrániť vlastného syna.

Space Jam Nová legenda trailer
Zdroj: ew.com

Oficiálna synopsa:

„Počas výletu do Warner Bros. štúdia sa NBA superstar LeBron James a jeho syn nechtiac ocitnú v zajatí sveta, ktorý obsahuje všetky Warner Bros. príbehy a postavy, ktoré sú pod kontrolou všemocnej sily Al G (Don Cheadle). S pomocou Bugs Bunnyho musí LeBron prechádzať neprebádaným svetom plným ikonických postáv a spoločne všetci opäť zostavia Looney Tunes, aby mohol LeBron zachrániť svojho strateného syna. Okrem toho musí rozlúštiť záhadný plán a vyhrať epický basketbalový zápas proti digitálnym verziám superhviezd z NBA a WNBA, ktorý bude pozorovať celý svet.“

Tešíš sa na nový film Space Jam: A New Legacy, ku ktorého mám konečne prvý trailer? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -