King James je pripravený podstúpiť šialené virtuálne dobrodružstvo. Space Jam: Nová Legenda si môžeš oddnes pozrieť v kinách

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po 25 rokoch sa kreslené postavičky Looney Tunes na čele s ikonickým Bugs Bunnym vrátili do kín a takúto šialenú jazdu si nemôžeš nechať ujsť. LeBron James je pripravený podstúpiť životný zápas vo virtuálnom svete filmového štúdia Warner Bros. a lahodný mix animovanofantazijnejšportovejrodinnej komédie s názvom Space Jam: Nová Legenda sľubuje 115 minút skvelého kinematografického zážitku.

Režisér Malcolm D. Lee, ktorý má na svojom konte napríklad Scary Movie 5, si tentokrát vyskúšal o niečo rozdielnejší projekt. Na scenári sa podieľali inovatívne mená a pred kamerou uvidíš hneď niekoľko úžasných tvárí s bohatou hereckou minulosťou. Zendaya (Spider-Man: Ďaleko od domova), Don Cheadle (Avengers: Endgame), Sonequa MartinGreen (The Walking Dead), Gariel Iglesias (Coco) a veľa iných. Takže sa bude na čo pozerať, ale tento film nebude ani zďaleka o hercoch a ich miesto nahradia pocity nostalgie.

V bláznivom dobrodružstve Space Jam: Nová Legenda sa LeBron James pokúsi o nemožné

Misia je jasná. Počas nevinného výletu do filmového štúdia Warner Bros. sa LeBron James a jeho syn ocitnú v zajatí sveta, ktorému vládne virtuálna sila AI G (Don Cheadle). To spočiatku hlavný hrdina príbehu netuší, ale akonáhle sa stretne zoči voči Bugs Bunnymu, nezmyselný sled udalostí začne dávať zmysel. A s jeho pomocou sa LeBron vydá na výpravu neprebádaným svetom, v ktorom na neho čaká plno všelijakých epických nástrah.

Ak by sa niekedy niekto z divákov čudoval, že prečo na trón po Michaelovi Jordanovi z pôvodného filmu Hviezdny smeč (1996) zasadol práve LeBron James, stačí si pozrieť jeho basketbalové resumé. Stále vládnuci svetový šampión s tímom Los Angeles Lakers, James dokazuje v NBA od roku 2003 neuveriteľnú dominanciu a vo veku 36 rokov ho stále môžeš považovať za jedného z najlepších hráčov ligy. No pozor, ten najdôležitejší zápas kariéry ho ešte len čaká a tentokrát bude musieť čeliť naozaj zaujímavej zostave Goon Squad na čele s reálnymi NBA hráčmi v CGI prevedení.

finálny trailer Space Jam 2
Zdroj: screencrush.com

Tvorcovia lákajú na film obrovským počtom zaujímavých cameo úloh

Myslel si si, že počet cameo úloh vo filme Ready Player One nič neprekoná? Space Jam: Nová legenda ťa presvedčí o opaku. A keď už som pri Spielbergovom nezabudnuteľnom úspechu z roku 2018, Železný obor nebude chýbať ani tu. Okrem neho sa vo filme ukážu aj niektoré postavy z Westerosu. Áno, presne tak. Games of Thrones! V dave na zápase stojí Night King, niekoľko White Walkerov a dokonca vidíme aj jedného z drakov.

No a keďže sa jedná o Warner Bros., tak je jasné, že film obsahuje aj postavy z DC vesmíru. Vidíme hneď niekoľko verzií Jokera, vrátané slávneho Ceasara Romera zo 60. rokov či Jacka Nicholsona. Viacero verzií má aj Penguin a miesto medzi divákmi si našiel aj agent Smith z Matrixu. Zápas si dokonca nenechali ujsť ani záporné postavy. Hororový klaun Pennywise si taktiež zakúpil lístok, ako aj jeho kolega z brandže Pinhead zo série Hellraiser.

Či si lístok na takýto exkluzívny zápas zakúpiš aj ty, už ostáva na tebe. Vo filme by sa malo objaviť ešte viac skvelých nostalgických postáv, o čom sa môžeš presvedčiť už dnes 15. júla 2021, kedy film Space Jam: Nová Legenda konečne odštartuje svoju púť v slovenských kinách. Takže neváhaj, zober rodinu či kamarátov a vychutnajte si príbeh, ktorý na veľkom plátne tak ľahko neuvidíš!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -