Netflix prichádza s vlastnou speváckou talentovou šou s názvom Rhythm + Flow!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ máte radi spevácke talentové šou ako Česko Slovenská SuperStar, The Voice, Eurovízia (Eurovision Song Contest) či The Four, tak si prídete na svoje. Streamovacia stanica Netflix totiž odhaľuje svoju vlastnú verziu speváckej súťaže s názvom Rhythm + Flow. Na programe sa pracovalo niekoľko rokov, no konečne je všetko pripravené.

Hľadať sa však nebude hocijaký talent – z tejto šou vzíde nová hip-hopová hviezda. Práve preto sa v porote nachádzajú rapové mená Cardi B, T.I. a Chance the Rapper. Síce si z ich hudby robí v poslednom čase každý srandu, no tento fakt skúsime prehliadnuť. Hlavne posledný album Chance the Rappera stojí za…

Rhythm + Flow
Zdroj: theblackmedia.org

Spevácka talentová šou od Netflixu Rhythm + Flow

Produkcia reality šou je väčšinou oveľa lacnejšia, než vznik seriálu so scenárom. To Netflixu samozrejme hrá do karát, keďže za posledné roky minuli na originálny obsah neuveriteľne veľa peňazí. Ďalšou výhodou je to, že apeluje na oveľa širšie publikum a všetko nasvedčuje tomu, že pôjde o veľký hit.

Šou Rhythm + Flow bude hľadať nové talenty a pomôže neobjaveným hip-hopovým umelcom plniť si ich sny. Prejdeme si mestami ako Los Angeles, New York, Chicago či Atlanta. Tešiť sa môžeme na desať častí, ktoré však budú veľmi odlišné od toho, na čo sme pri Netflixe zvyknutí. Táto šou totiž nevyjde v jeden moment celá naraz!

Šou Rhythm + Flow budeme sledovať počas troch týždňov. Prvý týždeň (časti 1-4) vyjdú 9. októbra a pozrieme sa v nich na konkurzy. Druhý týždeň (časti 5-7) uvidíme 16. októbra a bude obsahovať napríklad rapové súboje a hudobné videá.

Tretí a zároveň posledný týždeň (časti 8-10) vyjdu 23. októbra a tie budú samozrejme obsahovať kolaborácie a samotné finále. Každú stredu sa teda môžeme tešiť na nové časti, pričom každá z nich bude trvať hodinu.

Tak čo, tešíte sa na originálnu spevácku súťaž od Netflixu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -