Komiksy a knihy

Spevák The Weeknd odhaľuje vlastný komiks ‘Starboy’ od Marvelu! Kedy si prečítame prvé číslo?

Možno to znie neuveriteľne, no americký spevák Abél Tesfaye, známy pod pseudonymom The Weeknd, dostane vlastnú komiksovú sériu. Ešte v októbri minulého roku totižto oznámil jeho spoluprácu s Marvel Comics’, pri ktorej sa z jeho postavy ‘Starboy‘ stane superhrdina. Prešlo päť mesiacov a Marvel konečne odhaľuje dátum vydania prvej časti, spolu s vizuálom obálky. Oficiálny názov komiksu je The Weeknd Presents: Starboy a vôbec prvého čísla sa dočkáme 13. júna 2018. Spevák The Weeknd popisuje tento projekt ako splnený sen – Vždy chcel byť súčasťou komiksu a spolupracovať s Marvelom. Umelec popri komikse ešte tvrdo pracoval na novom albume, ktorý práve dokončuje.

O scenár sa postaral samotný The Weeknd spolu s La Mar TayloromChristos Gageom. Je predsa samozrejmé, že si chcel príbeh komiksu vymyslieť sám Abél. Vizuál a dizajn mali na starosti mená Eric NguyenGuru-eFX. Marvel dokonca prezradil aj kúsok zo zápletky príbehu:

Ten sa bude odohrávať vo fiktívnom mestečku Alphatron, v ktorom vládne vlna kriminality na čele s Jackom ‘The Chef’ Smileym. Tomuto záporákovi sa totižto pomocou jeho geniálnej stratégie podarilo zjednotiť všetky kriminálne organizácie. The Chef ale nie je spokojní so zabíjaním svojich obetí. Miesto toho teda hoduje s ich mäsom. Obyvateľia mesta žijú v strachu a polícia na toto nestačí. Alphatron potrebuje hrdinu. Jeho síce nedostanú, no ujde sa im to, čo potrebujú: Starboy!

Spevák The Weeknd

Spevák The Weeknd, Zdroj: gq.com

Ako je na tom jeho nový album?

Žiadne bližšie informácie žiaľ ešte nepoznáme. Pokiaľ ste však videli videoklip Starboy, môžete si domyslieť, akú zbraň môže používať. Bude to obrovský ružový neónový kríž, alebo sa dočkáme nejakých superschopností? Odpoveď na tieto otázky sa teda dočkáme až 13. júna. Ani vám nesmie chýbať táto séria na poličke? 

PS: The Weekndov nový album je aktuálne v štádiu “masteringu“. Jasne tak hovorí video, ktoré pridal na svoj Instagramový profil.

mastering

Príspevok, ktorý zdieľa The Weeknd (@theweeknd),

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Komiksy a knihy

  Vybrali sme pre vás výborné fantasy knižné série pre mladých. Ako lepšie stráviť čas?

  Komiksy a knihy

  TIP na knihu: House of Salt and Sorrows │ Prerozprávanie rozprávky do strašidelného fantasy

  Komiksy a knihy

  Môžeme čítať Harryho Pottera zadarmo? Čo na to hovorí Rowlingová?

  Komiksy a knihy

  Spisovateľ George R. R. Martin pracuje v karanténe na pokračovaní Game of Thrones

  Pridaj komentár