Spider-Man má odklepnutý dátum pokračovania a scenáristov na palube! Čo to znamená?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Spider-Man už si píše druhú kapitolu! My vieme, čo to v MCU znamená!

Spider-Mana od Marvelu už teda máme za sebou. Marvel nás svojím tínedžerským hrdinom opäť dokázal zaujať. Spidey si zatiaľ dokázal zarobiť 737 miliónov, čo je nádherný úspech. Na Rottentomatoes si však stále drží 92%, čo je možno ešte krajšie číslo. Pokračovanie bolo jasné už od prvého ohlásenia Marvelovského Spider-Man filmu. No už teraz, pomaly dva mesiace od premiéry sa posúvame dopredu!

Novinky hlásia, že scenáristi Chris McKenna a Erik Sommers sa už pomaly vrátia na prvé písanie pokračovania. Režisér John Watts je vraj už taktiež vo finálnych rokovaniach. No a aby nebolo málo, Marvel oficiálne odklepol dátum pokračovania. Spidey k nám priletí opäť už o dva roky, konkrétne 5. júla 2019. V podstate rovnaký čas ako prišiel tento rok, s dvojročným odstupom. Ale teraz sa už asi pýtate, čo tým myslíme, keď vravíme, že vieme čo to znamená.

Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War
Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War; Zdroj: collider.com

Nuž, ak chodíte na náš web, určite ste už pár noviniek o tomto filme prečítali. Najväčšia z nich doteraz bola tá, kedy sa film začne. Myslíme obdobie v MCU kontinuite. Niektorí teda viete, je to len pár minút po Avengers 4. Čo to teda konečne znamená? Štvrtý diel slávnej tímovky je oficiálne dopísaný! Samozrejme, film sa už v plnom prúde točí, no doteraz ešte scenár hotový nebol. Vraj sa konali menšie úpravy. Potvrdenie o scenári k Spider-Manovi 2 ale vraví jasne, Avengers 4 dokončilo ten svoj! Tvorcovia filmov sú teda jediní, ktorí už 100% vedia, kto to z Infinity War prežije a kto nie. My sa teda naozaj tešíme, ako najväčší boj pre Avengers dopadne, no a samozrejme, nech nám scenáristi naservírujú ďalší parádny Spider-Man film! Snáď im Sony požičia nejakého poriadneho záporáka…

Tešíte sa na pokračovanie Spider-Mana? Tešíte sa na oba Avengers filmy? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -