TOP 7 záporákov, ktorí by sa mohli objaviť v hre Spider-Man 2 na PlayStation 5

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Hra Marvel’s Spider-Man od štúdia Insomniac Games nám v roku 2018 priniesla skutočne veľký počet zloduchov, no Marvel’s Spider-Man 2, ktorá príde na PS5, má ešte väčší potenciál. Kto by sa v nej mohol objaviť?

Prvá hra je celkom určite jednou z najúspešnejších PlayStation exkluzivít, a to úplným právom. Vykreslila nášho pavúčieho hrdinu a aj Petera Parkera presne takého, aký by mali byť. Veľmi zaujímavé bolo sledovať napríklad aj vývoj Doctora Octopusa. Koniec hry nám ale naznačil viacero vecí. Ktorí záporáci by sa teda mohli objaviť v pokračovaní?

Spider-Man 2 PS5
Zdroj: wallpaperaccess.com

Venom a Carnage

Zrejme najočakávanejším záporákom v pokračovaní by mohol byť Venom. Naznačoval to aj koniec prvej hry v potitulkovej scéne. Norman Osborn v nej vojde do tajnej miestnosti, kde sa v nádrži s tekutinou nachádza jeho chorý syn Harry, obklopený akousi čiernou hmotou. Práve to by mohol byť náš obľúbený symbiont. Harry by sa tak stal jeho novým hostiteľom.

Carnage
Zdroj: geektyrant.com

V hre by sa ale mohol po boku Venoma objaviť aj Carnage, ide totiž o notoricky známu dvojicu, ktorá často spolu vystupuje v rôznych príbehoch. Peter Parker ako Spider-Man a Harry Osborn ako Venom by tak mohli spolu bojovať proti tomuto červenému symbiontovi. Znie to epicky, že?

Green Goblin

Green Goblin je ďalším klasickým zloduchom v príbehoch pavúčieho muža. Každý správny fanúšik vie, že Green Goblin je v skutočnosti Norman Osborn. Ten je jedným z pilierov prvej hry. Spomínaná potitulková scéna by mohla čosi napovedať aj o prerode tejto postavy. Ukazuje totiž, ako ďaleko je Norman schopný zájsť. Celá tajná miestnosť je navyše až podozrivo zelená.

Green Goblin
Zdroj: geekcrusade.com

Kraven The Hunter

Lovec Kraven je v komiksoch často spomínanou postavou, no v hrách či vo filmoch zatiaľ nedostal príliš veľa, respektíve žiadny priestor. V prvej hre sa objavovali rôzne náhodné krádeže a podobné udalosti, kde ste mohli ako Spider-Man zasiahnuť. Predstavte si, že by mal v dvojke tieto vedľajšie misie na starosti práve Kraven. Mohol by vás prenasledovať po uliciach New Yorku a nastražiť rôzne pasce či útoky. V tom je on najlepší.

Kraven
Zdroj: creengeek.net

Prowler

Prowler je už menej známou, no o to zaujímavejšou postavou. Objavil sa napríklad vo filme Spider-Man: Paralelné svety. V poslednom čase je spájaný s postavou Milesa Moralesa ako Spider-Mana a ako všetci vieme, Miles už stihol získať svoje schopnosti v prvej hre. Peter Parker mu zrejme bude robiť mentora. Prowler by bol pre neho dokonalým protivníkom. Miles a Prowler sú navyše rodina.

Prowler
Zdroj: deviantart.com

Mysterio

Majster ilúzie a špeciálnych efektov, to je Mysterio. V prvej hre sme dostali rôzne náznaky, že sa s ním Peter už v minulosti stretol. Je tak hladný po pomste a mohol by sa vrátiť. Pre vývojárov by to ale bola skutočná výzva, keďže Mysterio nebojuje päsťami, ale vytvára ilúzie, aby oklamal svojho protivníka.

Mysterio
Zdroj: wallpapercave.com

Sandman

Sandman je ďalším ikonickým zloduchom s viac než zaujímavými schopnosťami. Flint Marko, ako znie jeho civilné meno, je navyše typ sympatického záporáka, ktorého ľudia chápu a súcítia s ním. Niečo podobné, ako bol Doctor Octopus v prvej hre. Keď už je reč o prvej hre, aj vy ste zbierali batohy rozmiestené po celom meste? Ak hej, tak viete, že jeden z nich obsahoval práve piesok. Náhoda? Nemyslíme si.

SandMan Spider-Man 2 PS5
Zdroj: wallpaperflare.com

Ktorého záporáka by ste ešte pridali na tento zoznam? Tešíte sa na hru Spider-Man 2 na PS5? Napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -