Prichádza do MCU prvý hraný seriál so Spider-Manom? Peter Parker však hlavnou postavou nebude

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Aká je pravdepodobnosť, že si pre nás Marvel pripravuje exkluzívnu novinku v podobe hraného seriálu Spider-Man 2099, ktorý by sa mal stať súčasťou Disney+? Podľa všetkého vysoká a najnovšie zvesti nám prezradili vzrušujúcu novinku.

Kľúčovým slovom je zatiaľ fáma a informácia sa nedá považovať za oficiálne potvrdenú. No ak by sa takéto niečo zrealizovalo, predstavovalo by to prvý hraný seriál so Spider-Menom v celej doterajšej ére MCU.

Spider-Man 2099
Zdroj: reddit.com

Odkiaľ pochádza fáma o Marvel seriáli Spider-Man 2099?

Stredobodom pozornosti sa v tomto prípade stáva Mikey Sutton, ktorý už v minulosti prezradil niekoľko podstatných tajomstiev zo sveta Marvelu. Medzi tie najznámejšie patrí prítomnosť herca Benedicta Cumberbatcha v úlohe Doctora Strangea alebo dohoda Disney/Fox. A podľa Suttona, Marvel a Sony sa mali stretnúť, aby prediskutovali niektoré nové plány do budúcna:

„Spider-Man prichádza na malé obrazovky. Ale nebude to Peter Parker. Dnes som dostal telefonát, v ktorom mi bolo povedané o plánoch hraného seriálu Spider-Man 2099 na Disney+. Inými slovami, bude to spolupráca Marvel-Sony, ak projekt dostane zelenú od Kevina Feigeho. Zatiaľ viem aj ja veľmi málo podrobností, ale o všetkom vás budem informovať.“ 

Spider-Man 2099
Zdroj: cbr.com

So Spider-Manom 2099 sme sa už stretli

Pre tých, ktorí nemusia byť oboznámení, Spider-Man 2099 bol po prvýkrát predstavený v roku 1992. Dej sa odohráva v ďalekej budúcnosti, ako môžeme vidieť aj v názve tejto komiksovej predlohy. Hlavnou postavou jej Miguel O’Hara, ktorý zažil premiéru na striebornom plátne v animovanom filme Spider-Man: Paralelné svety s hlasom Oscara Isaaca.

Ešte minulý rok sme sa dozvedeli, že spoločnosť Sony sa snaží vyvíjať niekoľko akčných projektov so Spider-Manom v hlavnej úlohe. O niečo podobné sa pokúša aj Marvel, a tak sa fáma o vzniku seriálu Spider-Man 2099 zdá čoraz viac uveriteľnejšia.

Či sa tak v skutočnosti udeje je zatiaľ otázne, ale o všetkých podstatných detailoch ohľadom streamovacej platformy Disney+ vás budeme informovať. Na Slovensku bohužiaľ nie je služba k dispozícii, ale to by sa malo do budúcna zmeniť. Za pol roka si však aj tak celosvetovo získali obrovskú fanúšikovskú základňu a od novembra je predplatiteľmi už viac ako 50 miliónov užívateľov.

Vyvíja sa v štúdiu Marvel hraný seriál Spider-Man 2099? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -