Dvojník Andrewa Garfielda mal byť údajne prítomný na pľaci tretieho Spider-Mana a tu sú dôkazy

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Dvojník Garfielda na pľaci filmu Spider-Man: No Way Home

Už dlho sa špekuluje o tom, čo všetko nám prinesie tretie pokračovanie Spider-Mana. Tajomstvá sú dobre strážené a ani Tom Holland si miestami nie je istý, čo sa vlastne deje. Jeho vlastné slová z nedávneho rozhovoru síce potvrdzujú, že by sme sa nemali radovať z návratu dvoch zvyšných pavúčích mužov, ale starostlivo vyzbierané dôkazy od fanúšikov nám tvrdia niečo iné.

Nepozorný dvojník alebo paranoidní fanúšikovia?

Novinky o dvojníkovi Andrewa Garfielda pochádzajú samozrejme z čistých špekulácií. William Spencer sa mal údajne ukázať po boku dvojníka Toma Hollanda a všetko vraj zdokumentoval v podobe fotiek aj na svoj Instagram. Fanúšikovia zase informácie posunuli ďalej na Twitter.

V príspevkoch sme mohli vidieť označeného Grega Townleyho, ktorý má na starosť práve Hollandove akčné kúsky. To znamená, že títo dvojníci mali možnosť stráviť spolu nejaký ten spoločný čas. Je však možné, že sú len dávni priatelia a náhodne sa popri natáčaní stretli? Tu musíme zobrať do úvahy momentálnu situáciu a zamyslieť sa nad tým, ako dokázal Townley tráviť čas so Spencerom, ak natáčanie prebieha pod prísnymi covidovými opatreniami.

Príspevky boli neskôr vymazané, čo potvrdzuje fakt, že Spencer zverejnil niečo, čo nemal. Je tu aj možnosť, že s najnovším MCU filmom nemá kaskadér nič spoločné a vymazal to len s úmyslom nešíriť medzi fanúšikmi paniku. Takisto je možné, že je s Townleym len dobrý priateľ a jednoducho si iba spolu išli zacvičiť. Alebo sa Spencer mohol zúčastniť na projekte ako dvojník niekoho iného. Ale povedzme si úprimne – nie je to až moc veľká zhoda náhod?

Spider-Man v Marvel
Zdroj: screengeek.net

Natáčanie tretej snímky Spider-Man: No Way Home sa akurát rozbehlo a tak môžeme dúfať v ďalšie novinky, ktoré počas príprav nešťastne uniknú. Nerobme si ale veľké nádeje, Tom Holland možno bude naozaj vo filme sám a otvorenie multiverza tak neprebehne úplne podľa našich predstáv.

Čo si o tom myslíte vy? Dokazuje dvojník Garfielda, že sa vo filme objaví viac než len jeden Spider-Man? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -