Dátum vydania filmu Spider-Man 3 sa opäť posunul. Stihneme si ho pozrieť ešte v roku 2021?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Posunutá premiéra filmu Spider-Man 3

Spider-Man patrí už po dekády medzi najobľúbenejších superhrdinov. Okrem komiksov sa neskôr dočkal aj filmových spracovaní, pričom dnes si vieme pozrieť tri filmové série. Posledná séria je dokonca prepojená aj s MCU a hlavného hrdinu tam hrá obľúbený mladý herec Tom Holland. Ten sa už pripravoval na natáčanie tretej časti série, avšak nanešťastie bude musieť ešte počkať. Premiéra filmu Spider-Man 3 je totižto posunutá.

Toma Hollanda sme v roli Spider-Mana videli prvýkrat ako vedľajšiu postavu vo filme Captain America: Civil War. Herca si hneď mnohí obľúbili a aj preto sa postava onedlho dočkala sóloveho filmu Spider-Man: Homecoming. Film dostal aj pokračovanie s názvom Spider-Man: Far From Home, ktorý je zatiaľ posledným vydaným Marvel filmom. Zarobil si cez miliardu dolárov a tak niet divu, že sa chystá pokračovanie.

Budúcnosť Spider-Mana v MCU
Zdroj: nl.wikipedia.org, marvelmagyarorszag.blog.hu

Kedy film podľa nových informácií uvidíme?

Film bol v pôvodných plánoch naplánovaný na leto budúceho roka, to sa s príchodom koronavírusu ale posunulo na dátum 5. novembra 2021. Tento dátum však už tiež neplatí. Podľa časopisu Variety štúdio Sony posunulo Spider-Mana 3 o mesiac neskôr na dátum 17. decembra 2021. Na film si teda počkáme o mesiac dlhšie, avšak uvidíme ho ešte v roku 2021.

Film sa tak stane prvým filmom o Spider-Manovi a zároveň prvým filmom MCU, ktorý vyjde v období pred Vianocami. Sony chce z filmu určite vytriesať veľké peniaze, podobne ako z predošlých častí, a obdobie pred Vianocami sa im už predtým vyplatilo. Vyskúšané to majú z filmovej série Jumanji, ktorej filmy vychádzali len v období pred Vianocami a vždy mali veľký peňažný aj divácky úspech.

6 zloduchov Spider-Man
Zdroj: twitter.com

Spider-Man 3

Film bude opäť režírovať režisér Jon Watts. Z hereckého obsadenia sú stopercentne potvrdení len Tom Holland a Zendaya. Film by chceli začať natáčať v septembri 2020, avšak zatiaľ nie je isté, či to bude možné. Dej filmu zatiaľ jasný nie je. No keďže je premiéra posunutá na vianočné obdobie, je dosť možné, že tretí Spider-Man bude mať vianočnú atmosféru. Nič však zatiaľ nie je potvrdené.

Najväčším Spider-Manovým súperom však bude film Black Adam, ktorý má dátum vydania 22. decembra 2021, teda v podobnom čase ako Spider-Man 3. Kinosúboju sa asi ale nakoniec nedočkáme, pretože tvorcovia filmu Black Adam chcú snímku presunúť na neskôr pre produkčné meškanie. Spider-Man 3 sa tak asi stane vianočným superhrdinom roku 2021 a preto ešte raz pripomínam, nový dátum premiéry je 17. decembra 2021.

Tešíte sa na tretí film o Spider-Manovi s Tomom Hollandom? Vadí vám, že si musíte na film počkať ešte o mesiac dlhšie? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -