Ďalší záporák do zbierky? Willem Dafoe sa možno vráti vo filme Spider-Man 3 ako Green Goblin

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ak je čo i len polovica z ohláseného obsadenia pravdivá, film Spider-Man 3 bude splneným snom fanúšikov. Ukázať by sa mali nielen všetky verzie Petera Parkera, ale aj ich protivníci a priateľky. Nakrúcanie je v plnom prúde a všetko nasvedčuje tomu, že sa už na pľac vracajú aj staré tváre.

Koncom januára Zendaya v rozhovore spomenula, že predstaviteľ Doctora Octopusa, herec Alfred Molina, je veľmi milý človek. Svoj návrat v neskôr vymazanom príspevku potvrdil aj Jamie Foxx, ktorý vo filme The Amazing Spider-Man 2 stvárnil Electra. Do tretice všetko dobre, zo starších iterácií Spider-Mana sa údajne vráti aj ďalší ikonický záporák.

Green Goblin sa opäť ukáže na filmových plátnach
Zdroj: youtube.com

Willem Dafoe vo filme Spider-Man 3?

Podľa zdrojov bol na pľaci zahliadnutý herec Willem Dafoe, ktorý v originálnom filme Spider-Man z roku 2002 hral Normana Osborna a.k.a. Green Goblina. Ešte v decembri minulého roka sa šepkalo o tom, že sa o návrate dohaduje so štúdiom nielen Dafoe, ale aj Thomas Haden Church ako Sandman. Tieto správy však nikdy neboli potvrdené a Church zatiaľ na natáčaní zahliadnutý nebol.

Čo je ešte zaujímavejšie, vodič donáškovej služby DoorDash v Atlante tvrdí, že si jeho donášku neobjednal nikto iný ako Andrew Garfield. Zaujímavé je to kvôli tomu, že natáčanie filmu Spider-Man 3 práve prebieha v Atlante. Máme teda potvrdené, že sa v Marvel Cinematic Universe ukáže aj Peter Parker zo série The Amazing Spider-Man?

Najambicióznejší superhrdinský film

Na všetky odpovede si budeme musieť počkať do 17. decembra 2021, na kedy je naplánovaná premiéra. Dovtedy si vystačíme s čerstvým tvrdením od Toma Hollanda, ktorý nazval Spider-Man 3 najambicióznejším samostatným superhrdinským filmom vôbec.

„Môžem povedať, že je to najambicióznejší samostatný film o superhrdinoch, aký bol kedy natočený. Keď si sadnete, prečítate si scenár a uvidíte, že sa im darí to, o čo sa snažia. Je to skutočne pôsobivé. Nikdy som nevidel samostatný superhrdinský film ako tento. A ja som len, ako viete, ten šťastný chlapec, ktorý je v ňom náhodou Spider-Manom… Som rovnako nadšený to vidieť ako všetci ostatní, nehovoriac o tom, že som toho súčasťou.“

Poďme si teda zhrnúť aké postavy zo starých filmov údajne chystajú návrat do MCU:

  • Willem Dafoe ako Norman Osborn/Green Goblin
  • J. K. Simmons ako J. Jonah Jameson
  • Jamie Foxx ako Max Dillon/Electro
  • Alfred Molina ako Otto Octavius/Doctor Octopus
  • Tobey Maguire ako Peter Parker/Spider-Man
  • Andrew Garfield ako Peter Parker/Spider-Man
  • Kirsten Dunst ako Mary Jane Watson
  • Emma Stone ako Gwen Stacy
  • Charlie Cox ako Matt Murdock/Daredevil

Veríte, že sa vo filme Spider-Man 3 vráti aj Willem Dafoe ako Green Goblin? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, movieweb.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -